MusaLLaT.exe Virüsünü Silme

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Ne kadar uğraştıysam sildikçe tekrar aktif olmuştu.Sonra araştırınca bu virüsü yapan kişi virüsü kaldırmak için program eklemiş.

Virüs tam bir baş belası tekrar tekar aktif olabılıyor.Sadece virüsü yapan kişinin eklediği programla yok edebildim.

İsmindede anlaşıldığı gibi sildim diye sevinemeden bir süre sonra tekrar bulaşıyor.
Yapaın kişi programa bunu koymuş.Kendim silebilsem hiç onun programını kurmazdım.Hakkım haram olsun diyip kurdum.Gerçekten çok ama çok uğraştırdı.Yazıklar olsun diyoruz bu virüsü yapana.

1095-de25d4e29b2d0c5f2a1bb4caa0037945.jpg

Ekli dosyalar

• Resim_1.jpg
    Resim_1.jpg
    49.9 KB · Görüntüleme: 129
Moderatörün son düzenlenenleri:

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
bu programda arkaplanda zararli biseyler cslistiriyo olmasin?
Bende mecbur kurdum yapcak bişey yok.Güvenmeyen kurmasın gene ama silebilmenin başka yolunu bulamadın.

Birçok virüs sildikde ben böylesini görmedim.Şuan bilgisayarım normal çalişiyo arka planda program falan gözükmüyor.Zaten bu virüsde arka planda çalıştığı görülmüyor.Glary utulity diye program var onla görülüyodu arka planda çalisanlar arasında.Normal görev yöneticisinden görülmüyor.

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Görev yöneticisi sürekli kilitleniyorsa bu virüs yüzündendir.Glary utuliti ile arka planda calisanlarda gözükür.Diğer normal görev yöneticinde arka planda çalisanlara baktigimizda bişey görünmez.

Window dosyasina dahi dosya atiyor virus onu bile bulup sildim neler neler yaptim bir sure sonra mutlaka bisekilde aktif oldu.

Bu virusu silme programi calistirdigimizda virusun korkunc seviyesi ortaya cikiyor.Bir iki dosya bulup silebiliyoruz fakat bu resim dosyasina dahi virusunu atiyor.30 yerde falan atmis.

Masaustu iyice gitmisti en son klasor acamiyoduk.Klasorlerin erisiminide kilityor.Mutlaka glary utuliti gibi programlar o calisan virusu kapatip silmeye calismalisiniz.

Bu program kesin cozum diger tek tek silmek hic ise yaramadi.
Youtube videolarin altina linkler koyuluyo onlara tiklamayin.Virus rahat bulasiyo.

okuryazar

Uzman Üye
bence bu virusu yapan zevat muhakkak silme programinin icinede keylogger tarzi bir zararli gizlemistir.

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Keşke kendi yöntemlerimle silebilmiş olsam onu eklerdim.Birçok virüslerle uğraştık ama bu adı gibi sildin saniyorsun musallata devam ediyor.
O kadar akıllı bir kişi şerre kullanmış işte aklını.Kendi halinde bilgisayar kullanan insanlarız.Bu kadar vakit kaybı yaşatıyor sona helal edin diyor.Haram olsun diyerek kurdum yani.Siz silebiliyorsaniz inşaAllah bu kişinin programini kurmayin.

Son çare olarak kurun.Bıktırdı kurduk mecbur.

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
Masallah darbeyi heryerden yiyoruz yine kendi insanimiz yine zararimiz dokunuyor.