Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Miniklerden evlilik yorumları :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yolgezer KF Ailesinden Özel Üye

...içerik kf ye uygun olmadığı için düzenlendi
    /konu kilit + çöp

ALINTI...

2. Sponsorlu bağlantılar
  3. merkur KF Ailesinden Özel Üye

Çok güldüm:-)

bu cevaplar sanki ailesi dini pek yaşamayan çocuklara ait gibi acaba dindar aile çocukları nasıl cevap verirdi bu sorulara?

1 kişi bunu beğeniyor.
  4. Yolgezer KF Ailesinden Özel Üye

sanırım. Okuduğumda bende aynısını düşünmüştüm. Bizimkiler afilli cümleler kuramasa da mutluluğu anlatabilrler di bence ;)

5. merkur KF Ailesinden Özel Üye

Mutluluktan ziyade daha utangaç daha saflıkta verirlerdi cevapları...

1 kişi bunu beğeniyor.
  6. Münzevi KF Ailesinden Özel Üye

Miniklerin rezilliği diye konu acılsa yerini bulurdu..

Çocucuğum zekidir yolunu bulur diyen ailenin cocukları bunlar herhalde..
    Belliki islam terbiyesinden uzak bir yaşam sürüyorlar onlar bulğ çağına girmemişler sorumlulukları yok ama ailesinin var bu cocuklardan hesabı var yazık hakikaten yazık..
    Hz.Aişeye Allahın rasulü hakkında onun ahlakı nasıldı diye sorulduğunda;
    Onun ahlakı kur'an'dı cevabını vermişti..Ve alemlere rahmet olarak gönderilmişti kur'an onu öyle terbiye etmişti..Örnek bir şahsiyetti..Sadece Hz.Muhammed sav değil sahabileri tabiinleri tebauttabinleri de biliyorz onlarda kur'an ahlakını terbiyesini almışlardı..
    Kur'anın terbiyesi işte böyleydi..O manadan mahrum olanlara yazık ki ne yazık..
    Rabbim ıslah etsin..

2 kişi bunu beğendi.
  7. SevdamDavam KF Ailesinden Özel Üye

Çocuklarımızı böyle yetiştirisek geleceğimizi emanet edebileceğimiz gençlik nasıl bir gençlik olur düşünemiyorum bile.Ahlak ve maneviyatın eksik olduğu toplumların sonu hayr değildir.Rabbim bizleri ve evlatlarımızı iman nuruyla nurlanan ve Allahdan korkmayı kuldan utanmayı bilen ahlaki manevi duyguları kemale ermişlerden eylesin inşaAllah...

2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş