Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Mevlid Kandili Sms Kısa Mesaj 2012

 1. sultan_mehmet © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Yönetici Forum Administrator

  Mevlid Kandili Sms Kısa Mesaj 2012
  2012 yılı mevlit kandili cep telefonları için kısa mesaj ve sms
  Kısa mesaj telefonlar için mevlid kandiline özel dini sözler
  Mevlid kandili için islami sözler cep telefonuna
  facebook ve twitter'de yayınlamak ve paylaşmak üzere kandil sözleri ve mesajları

  Bugün mevlüd kandili hepinizin kandili mübarek olsun. Bu değerli günde peygamber efendimizi bol bol selavat ile analım. Efendimizin sünnetlerini fazlasıyla yerine getirmeye çalışalım. Sadece bugün değil her zaman uygulamaya gayret edelim.


  ** Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler.... İyi Kandiller

  ** Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer.

  ** Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere...

  ** Her müminin, riayet etmesi ve vefalı olması gerekli olan hususlar şunlardır:Din saygısı, edebe saygısı ve sofra saygısı.

  ** Hayır işler, insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka, Allah'ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak, ömrü uzatır. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır. Dünyada hayır ehli olan kimseler, ahirette de hayır ehlidirler. Dünyada münker kötü iş ehli olan kimseler, ahirette de münker ehlidirler. Cennete herkesten önce girecek olan maruf ehli kimselerdir.

  ** Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..
   
  1 kişi bunu beğeniyor.
 2. Sponsorlu bağlantılar
 3. kurtuluş KF Ailesinden Özel Üye

  [​IMG]
   
  2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş