Mahir Muaykili Muhteşem Hatim Seti v2 - 2013

Meh0miN

Tecrübeli
Hatim Setinin Özellikleri:

Ekleme: 2014 yılı versiyonu çıktı. Kabe imamı Mahir'in sesinden yepyeni ve en güzel okuyuşlar için Tıklayınız

1) En güzel okuyuşları: Mahir Hocanın senelerce çeşitli üsluplarda okuduğu en güzel nağmeli tilaveti özenle seçilmiştir.

2) Set günceldir:2012 Teravih Namazlarında okumuş olduğu tilavetlerinden güzel olanları seçilmiş ve sete dahil edilmiştir.

3) Ezberlemek amacıyla son cüz her ayeti 3 defa tekrarlı olmak üzere Hatim Setinden bağımsız ayrı bir dosya vardır.

4) Birbirinden güzel 7 farklı Fatiha okuyuşu mevcuttur.

5) 9 adet Mahir Hoca görüntülü güzel videolar mevcuttur.

6) 28 adet Mahir Hoca fotoğrafları mevcuttur.

7) 9 adet mp3 biçiminde Mahir Hocanın sesinden dua mevcuttur.

8) Tek linkten oluşuyor ve 1.56gb boyutundadır.

9) Ses kalitesi 128Kbps olup mp3 formatındadır.

Arap dünyası dahil bulabileceğiniz en güzel hatim şu anlık budur. 2012 Ocak ayında hazırlamış olduğumuz seti paylaşmayı Rabbim nasip eylemişti. Şimdi de güncellediğimiz ve diğer setteki ufak kusurları giderip bir kaç değişiklik yaptıktan sonra daha güzel hale getirdiğimiz Muhteşem Hatim Seti v2 - Şubat 2013'ü paylaşıyoruz. Allah'a şükürler olsun ki bu sene de nasip eyledi. Bundan sonra ki her sene yahut 2 senede bir güncelleyip paylaşacağız inşallah.. Vesselam..

Moderatörün son düzenlenenleri:

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Allah razı olsun, Allah muvaffak etsin. Çok değerli bir set olmuş.

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Google hesabınızdan link hiç bir zaman silinmez. 5 gb'lık ücretsiz depolama hakkınız var. Ayrıca dosyalarda değişiklik yapmak isterseniz değişiklikleri yapıp üstüne upload edince şuanki linkten değişmiş dosyaları indirmeye devam ederiz.

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Emeğinize sağlık hocam Allah Razı Olsun, link denendi çalışıyor, indiremeyenler olursa burdan denesin birde, yine de indiremediyseniz sorununuzu burdan anlaşılır şekilde yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız inşaAllah.

/Konu Sabitlenmiştir.

M

murat_kaplan

Ziyaretçi
Allah razı olsun lakin Hatim setinin cüzlere ayrılmış olmadığını keşke belirtseniz. Zira bu şekilde cüzlere bölünmemiş olan bir set halihazırda elimde vardı tekrar boşuna indirmiş oldum.

Kendinizin her cüzün bitimini not almanız sonra da cüzleri her açtığınızda o süreden başlatmanız gerekiyor ki bilgisayar bilgisi olmayan birine (mesela anneme) bunu anlatmak maalesef imkansıza yakın.

İşin özü hatim setinin cüzlere bölünmüş olması halinde mükemmel olurdu bu set.

Tekrar emeğinizden dolayı şükranlarımı sunarım. Selam ve dua ile...

M

murat_kaplan

Ziyaretçi
DİKKAT !!!

Şuara Suresi'nde 122. ayetten itibaren eksik ayetler ve karışıklık mevcuttur... Hatim indiren kardeşler için problem teşkil edebilir...

DİKKAT !!!

Meh0miN

Tecrübeli
teşekkür ederim kardeşim.. hatim setleri genellikle sure sure oldugu için belirtmeye gerek duymadım kardeşim

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
2014 versiyonu çıktı onu indirin. Konu içerisine link eklendi.

Son düzenleme:

Meh0miN

Tecrübeli
Allah razı olsun bilgilendirdiğin için kardeşim. yalnız hatim indirenler için herhangi bir endişe söz konusu değil. 122. ayetten sonra tekrar 104. ayetten geri alıyor. yani bir sayfa geriden alıp devam ediyor. onu google drive'dan düzeltelim inşaallah