Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Kur'an'ı Azimüşşana Saygı

Konusu 'NESİR (düz yazı)' forumundadır ve anahro tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. anahro

anahro Tecrübeli

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    17

KUR’AN’I AZİMÜŞŞAN’A SAYGI
    Saygı sevgiden, sevgi saygıdandır
    Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan yerlerde sürünüyor ve süründürülüyor. Hemde nazil olduğu mekân Kâbe’i Muazzama ve Ravza’i
    Mütehherada. Üstelik bunu yapanlar ve göz yumanlar Hıristiyanlar vs. değil bizzat
    Müslüman uleması geçinen âlimler, bilim adamları, Kâbe ve Ravza imamları Hafızlar, Tarikat efendileri, Hacılardan oluşan Muhammed/s.a.v/ ümmeti cematı tarafından ve en acısı efendimizin bu emaneti, bu mucizesi efendimizin makamında efendimize inatla üstüne yatılarak, yere konulup avretten aşağıda tutularak; Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan yerlerde sürünüyor ve süründürülüyor.
    Hani Allah /c.c./ Kelamı olan Kur’an’ı Azimüşşan abdestiz okunmaz ,hatta dokunulamazdı..?
    Ramazan da Vitir namazında duada 10 dakika cematı timsahlar gibi ağlatmak ve ağlamak kimseyi kurtarmaz.
    Kur’an’ı Kerime bir gayrı muslim bir istenmeyen hareketi yapsa ne yapıyorsak, İlahi Kitabın sahibi bu hareketten dolayı bize ne yapmaz, düşünmek bile istemiyorum.
    Bu saygısızlığı önlemede yetki ve sorumluluğunuzu kullanmanızı talep ediyorum. Bana bu görev verilsin, 60 dakikada Kur’an’ı Kerimi ayağa kaldırırım.
    Saygılarımla
    ORHAN AFACAN

Sponsorlu bağlantılar
  2. FERASETLİ

FERASETLİ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    1.017
    Bu saygısızlığı önlemede yetki ve sorumluluğunuzu kullanmanızı talep ediyorum. Bana bu görev verilsin, 60 dakikada Kur’an’ı Kerimi ayağa kaldırırım:tşk::gül2::gül2::gül2:

3. enes61

enes61 KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    8.752
    nekadar yapamasanızda oralara kadar elimiz uzanmasada lakin o yüregi taşidiginiz için çok teşekkür ederim. bunu nasıl engelleriz burda toplu bir boykota imza nasıl atarız veya atabiliriz buyuk cogunluk tarafından dile getirttirilip kamu oyunun dikkatini bukonuya cekerek hukumetler aracılıgı ile suudi hukumetine bundan rahatsızlık duydugumuzu ilan edebiliriz ilete biliriz onlarda diyeceklerdirki sizler nekadar msülümanlıgı temsil ettinizki bize akıl öğretmeye kalkışıyosunuzzz:üzgün::üzgün:

4. anahro

anahro Tecrübeli

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    17
    teşekkürler.ben ilgili devlet erkanımızın bazılarına ve siyasi parti liderlerine il müftülüklerine ,müftelir sitelere gönderiyorum.Ayrıca önümüzde yapacağım ümrede Kabe'de ve Ravzada gerçenlerde dağıttığım MEDİNE YOLCUSU şiirim gibi dağıtmayı düşünüyorym.Ya Kabe'de bu husuta gördüğüm ruyayı anlatsam.sadece eşime ve Diyanette görevli VİP HACI teşrifatcısı A.B.58 e anlattım YAZIK BU ÜMMETE.
    NE ZAMAN SENİ GÖRSEM KABA'DEYİM
    SIK GÖRÜŞELİM HACI ARKADAŞIM
    KABE'Yİ GÖREN GÖZÜNDEN ÖPEYİM
    SIK GÖRÜŞELİM HACI ARKADAŞIM.
    saygılrımla
    ORHAN AFACAN
    ww gönül damlası com
    :tşk:

5. enes61

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    8.752
    eğer fıkhı açidan sorun teşkil etmezse bi ara özel mesaj olarak göndermenizi rica ederdim görmüş oldugunuz rüyanızı

6. anahro

anahro Tecrübeli

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    17
    metinin içinde timsah da gizli.
    :tşk:

7. enes61

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    8.752
    bize davul zurnayla ilan edeceksinki anlayak başımıza vura vura sindire sindire anlataceksinki anlayak selametle:aglama:

8. anahro

anahro Tecrübeli

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    17
    timsahlar sahteden ağlar

Daha önce açılmış benzer konular:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş