Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

KuNFeYeKuN.ORG'la nasıl tanıştınız.

?

KuNFeYeKuN.ORG'la nasıl tanıştınız.

1. Arama Motorları sayesinde tanıştım

oy sayısı 20
    33,3%
  2. Tevafuk olarak tanıştım

oy sayısı 15
    25,0%
  3. Arkadaş Tavsiyesi ile tanıştım

oy sayısı 13
    21,7%
  4. Gazete, dergi ve web sitelerindeki tanıtımlarla

oy sayısı 3
    5,0%
  5. Diğer (yorum olarak belirtebilirsiniz)

oy sayısı 9
    15,0%
  1. ömr-ü diyar اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ Yönetici

İslamı resimler arıyordum bırden çıktı bu sayfa :) ve uye oldum hemen ..

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. visal Deneyimli Üye Kademeli

Sürekli takip ettiğim radyo programında duymuştum. Tabi hemen üye olamadım her nete girişimde unuttum :) Aylar sonra bir video ararken karşıma çıktı.. iyikide çıktı :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

arifan radyo mu yoksa? :)

4. visal Deneyimli Üye Kademeli

Evet :))

5. mekke-medine KF Ailesinden Özel Üye

hem tevafuk hem de arama motoru vesilesi ile..

1 kişi bunu beğeniyor.
  6. hicret622 Deneyimli Üye Kademeli

Diğer:
    Sitemizde kunfeyekun adında üye kayıt olmuştu, burada hanginiz o kişi bilmiyorum ama onun vesilesiyle başınıza bela oldum :gülümse:

2 kişi bunu beğendi.
  7. ÖZNUR BYSL Yeni Üye Acemi

sıkıntılarım cevabına dua ararken iyikide görmüşüm SA herkese

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

Vealeykümselam KunFeyekun'a Hoşgelmişsiniz.

9. Yolgezer KF Ailesinden Özel Üye

Arifan Radyoda Mahmut Esad Eryılmaz abimizin dilinden düşürmediği Şahasan ve Sultan Mehmetin sitesi Kunfeyekun.org reklamlarına dayanamadım ve burdayım.
    İyikide Burdayım... :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  10. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

Mahmut esad abiyi biz de severiz, fırsat buldukça da dinleriz inşaAllah :)

11. eternafelicity KF Ailesinden Özel Üye

Konuya oy vermişim ama yorum yapmamışım demek ki :) Bir iNŞiRaH vardı vakti zamanında... O üye yapmıştı. yoğun "istek" ve "baskı"larına dayanamamışım... :alkis:

1 kişi bunu beğeniyor.
  12. SevdamDavam KF Ailesinden Özel Üye

Üyesi olduğum bir başka sitede gördüm bu sitenin reklamını,öylesine bakmak için girdim ve üye oldum...

1 kişi bunu beğeniyor.
  13. cenneteyn Yolcu.. Kademeli

yeni gelen arkadaşlar da kun feyekun foruma nasıl ulaştılar yazabilirler, onlar için güncelleyelim.

14. Abdulmucib Üye Acemi

Başka birşeye bakarken burası çıktı. Tevafuk

SETR, metin öztürk ve cenneteyn bunu beğendi.
  15. metin öztürk Üye Acemi

forumda yazdığım ilk mesajdanda anlaşılacağı gibi, google'a gayb'a ulaşmak mümkünmü türü birşey yazdım ve bu forumda karşıma çıkan yazıyı okudum.
    yok artık diyemedim çünki gerçekdede böyle konuları akide edinen çok insan görmüşümdür, ben böyle inanıyorum deyipde nedenlerini söyleyemeyen, sözlerine delil olmasada böyle inanıyorum diyebilen insanlardan duyduklarımı burada görünce yazmak istedim. sorularıma cevap bulmak gibi bir umudum yok ( o konuyla alakalı) fakat söz konusu cennet ve cehennem ise hesap gününde müslüman bir kardeşimin yakama yapışıp '' neden sende olanı bana vermedin'' demesinden korkduğum için yazmak istedim. sadece bende olanı vermek değil elbetde, sizde olanada talibim, Allaha önce benim ,sonra sizin ilmimizi artırması için dua ediyorum. "Rabbim! benim ilmimi artır" Taha-114

Abdulmucib, SETR ve cenneteyn bunu beğendi.
  16. Sabret Üye Acemi

Bende kunfeyekun yazisinin fotosunu ararken burayla karsilastim ...bisey sorcam üstteki konuşmalardan bisey anlamadim allah rizasi için biri söyler mi kim vahhabi kim delilsiz cvpliyor anlamadım k.b yin ...

cenneteyn bunu beğendi.
  17. Mavi04 Üye Acemi

Ben de arkadaş tavsiyesi ile yeni tanıştım.

Yukarıdaki konuşmaları okudum ve bu konuda birşeyler söylemek istiyorum. Bugüne kadar çok türlü kişi tanıdım. Farklı görüşler ve farklı inançlara şahit oldum. Ama ister eğri, ister doğru yolda olsun, iki farklı kişinin bir arada duramamasının en önemli sebebi farklı fikirlere saygısızlık ve tahammül edememektir. Bu yüzden herkese şunu tavsiye ediyorum, karşınızdaki kişilere en başta insan olduğu için değer verin. Siz değer verirseniz değer görürsünüz.

Değer verdiğiniz halde değer görmezseniz de, bu karşıdaki insanın kabahatidir. Kimse gelip size, bu senin suçun diyemez.

Abdulmucib, metin öztürk ve cenneteyn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş