Kul Hakkı Wifi Hackledim

basaknazik

Üye
Üye
ya abilerim ablalarim ben cok kul hakki yedim. kopya verdim, wifi hackledim, yalan soyledim, giybet yaptim ama cok pismanim. unuttuklarim var unutmadiklarim var. ben bunlari odemek icin her ay harcligimdan hakkini yedigim kisiler icin sadaka vermek istiyorum. boyle kabul olur mu? cevaplarinizi bekliyorum

cenneteyn

Yolcu..
Kademeli
kopya icin bisey diyemem tovbe et, ama digerleri icin wifini izinsiz kullandigin kisiyle konus parasini odemeyi istedigini soyle ve helallik iste.
aynen yalan soyledigin ve giybetini yaptigin kisilere de pisman oldugunu soyle haklarini helal etmelerini soyle
insaAllah Allah tevbeni kabul eder.

basaknazik

Üye
Üye
abla ne hackledigim wifi sahibini biliyorum ne de giybet yaptiklarimi hatirliyorum. hani zamaninda yaptim

cenneteyn

Yolcu..
Kademeli
kul hakki adi ustunde kulun alacagi sey, bu yuzden once bizzat muhataplari bulmak gerek.wifi hakledigin kisi komsulardan biridir bir arastir tabi tasinmadiysaniz bulunabilir
giybet ve yalan konustuklarini da once hatirladiklarini bul elinden geleni yap.
ondan sonra bulamazsan o sekilde niyet edip hakkini yediklerin icin sadaka niyetiyle birseyler yapabilirsin

cenneteyn

Yolcu..
Kademeli
wifi hackledigim kisi sanirim ust komsumuz ama onunla kavgaliyiz. onunla nasil helallesebilirim ki?
cok iyi iste gecmis bayramlarini tebrik et hem barisin hem konuyu soyleyip boyle boyle wifi kullanmisligimiz var kac paraysa verelim helalleselim deyin.
bu arada sen wifi nasil hackledin :)
konu basligini da duzenlesinler de baskalari da fikir belirtsin