Kapanma Aşkını Yüce Rabbim Bana Nasip Etti...

tgcysf

Yeni Üye
Üye
Herkese hayırlı günler öncelikle arkadaşlar..Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim..2 senedir kapanmayı düşünüyorum farz olduğunu biliyorum sadece cesaret edemiyorum bi çok şeyi göze aldım kapanmak için..Öncelikle kıyafetlerimi giyimimi baştan sona düzelttim..Aile tarafından tam anlamıyla destek göremiyorum..İstiyorum ki kıyafetlerim de tam olsun güzel bi şekilde tam manasıyla uslubuyla kapanayım..Bi de kafamı kurcalayan konu meslek hayatı..Karşılaşılan zorluklar neler?bankacı olmayı düşünüyorum..Kapalı olan arkadaşlar bana ne önerebilirler?Dört gözle yazacağınız cevapları bekliyorum..:)

' Yaren

KF Ailesinden
Özel Üye
kendimden ornek verym Kapaliyim diye kac yerden geri cevirdiler beni.umrumda bile olmadi acikcasi bende Kuran kursuna basladm 2 senedir devam.diycegim o ki.yoktan yere hayatini karartma yani sirf is hayati yuzunden yok kabul etmezler yok kapanmym drme.benm bi arkadasmn ailesi kizinin sirf buyuzden kapanmasina karsi ckti eve sokmayz seni dediler.eger ki icinde varsa kapanmak ki olmali da zaten kapan bakma hicbirseye ahirette kimse seninle beraber olmycak acisini sen yasiycaksin baskasi degil.
Rabbim hayirli kapilar acsin sana ve yardimcin olsun.

tgcysf

Yeni Üye
Üye
çoook teşekkür ederim yanımda oldğnuz için..şimdilik kıyafetlerimi düzenliyorm en yakın zamandada başarıcam inşallaahh:)