Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Kanal 7'den zinaya onay!

 1. Nurun Ala Nur KF Ailesinden Özel Üye

  20080112233200.jpg

  Şebnem Kısaparmak'ın sunduğu televizyon programında nişanlısı tarafından aldatılan bir kadına verdiği tavsiye tepkilere neden oldu...

  Kanal 7’de yayınlanan ‘Güzel Günler’ adlı programda Şebnem Kısaparmak ile yayına telefonla katılan bir kadın izleyici arasındaki ilginç diyalog tartışma yarattı. Halen evli olduğu eşinin nişanlılıkları süresince kendisini aldattığını ve olayı fotoğraflardan öğrendiğini belirten izleyicinin, “Eşim beni nişanlıyken aldattı. Arada sırada aklıma geliyor. Nasıl davranmalıyım?” sorusu üzerine Kısaparmak şu yanıtı verdi:
  “Nişanlıyken yapmış. Fiziksel bir beraberlik. Seninle bunu yaşayamayacağı için birtakım ihtiyaçlarını karşılamak için yapmış. Erkeklerin yaptığı, doğal bir şey. Ama eşine evine güven, evladınız olacak. Hayat güzel olacak...”
  Şebnem Kısaparmak bu sözleri sarfederken stüdyonun neredeyse tamamını oluşturan kadın konukların Kısaparmak'ı ayakta alkışlaması ise dikkat çekti.
   
 2. Sponsorlu bağlantılar
 3. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

  @YİLMAZESAT konu zaten tasvip edilmediği için, genel tartışma eleştiri forumuna açılmış.
  Yine de şikayetiniz dikkate alınmıştır, yöneticiler tarafından istişare edildikten sonra sonuca göre işlem yapılır inşaAllah
   
  YİLMAZESAT ve kurtuluş bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş