İsimlerdeki Enerji

merwe

Tecrübeli
konu daha önce verilmişse şimdiden moderatör arkadaşlardan özür dilerim...

test için sözkonusu isimdeki fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal enerji sembollerinin açıklamalarına bakmak gerek. İsimdeki harflerin anlamlarını biraraya getirerek anlamlı sonuç çıkarıyorsunuz.

Örnek-1: Aranan ad "Elif" olsun, harf tablosundan E-L-İ-F harflerinin karşılığını bulup alt alta getiriyoruz ve isimtestiniz yapılmış oluyor. "Daimi bir ruhsal karışıklık içerisindesiniz. Belki de buna bağlı olarak sanatsal yönleriniz ağır basıyor. Kırılgan bir yapıya sahipsiniz. Aynı zamanda sukuneti seven, güvenilir ve uysal bir yapıya sahipsiniz."

Harfler ve anlamları

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.
B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.
C : Güzel sanatlara yatkınlığı temsil eden duygusal kişiliği ifade eder.
Ç : Zevk ve sefa düşkünü kişiliği ifade eder.
D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
F : Sakinliği temsil eder, uysal ve güvenilir kişiliğin işaretçisidir.
G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.
H : Sakin ve durağan bir kişiliği ifade eder.
I,İ : Hassas, duygusal ve kırılgan bir kişiliği temsil eder.
J : Kaprisli ve kıskanç kişilik belirtisidir.
K : Başarılı, ünvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.
L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.
M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.
N : Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder.
O,Ö : Gizemli kişilik sahibidir. Gizliliği sever ve duygularını açığa vurmaktan kaçınan tiplerdir.
P : Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler.
R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.
S,Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
T : Oldukça ketum tavırlı ve duygularını karşısındakine açmayı zor başarabilen kişiliği temsil eder.
U,Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği.
Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar,
geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifade

Mekanın cennet olsun Üstadım...

http://http://www.cafesiyaset.com/photos/266508067.jpg

merwe

Tecrübeli
knuyu kendim actım kendim başlayımm...:işte bu::işte bu: M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve
ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
V : Kendi içine dönük, umursamaz bir kişiliği ifade eder, bana dokunmayan yılan bin
yaşasın felsefesiyle hareket eden kişilik örneği
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan
ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder.
:işte bu::işte bu: Ohoooo.Adamı şişirir bu yaaaa

:olmaz::olmaz: Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.(süper satış yaparım ama) ilk harften kaybettik :işte bu::işte bu: hehe bu seferlik % 45 Tuttu :işte bu::hmm:aman Allah'ım bir sallama bu kadar mı tutar tebrikler doğrusu.....!! dayak.1:bravo::anlastık::anlastık::anlastık::anlastık::oley::oley:

Mu@YMe

Vip Üye
Özel Üye
Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifade
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder
Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar
N :Üstün güçlere sahip, sağduyulu kişiliği ifade eder
E : ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci birarada yaşayan ve ruhsal gel-gitleri olan kişiliği ifade eder
P : Kendinden emin kişilik, girdikleri ortamda kendine güvenli tavırlarıyla dikkat çekerler

Zeynebül-Kübra

KF Ailesinden
Özel Üye
B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.
Ü : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.
Ş : Hayalperestliği sembolize eder. Aşırı hayal kuran kişilik.
A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.​

Vay be tuttu:Dİlginç valla:süper: ama durgun deilim ki been bu tutmadı:D