İmam hatip açıköğretim 2012-2013 kayıtları ne zaman ?

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
İmam hatip açıköğretim 2012-2013 kayıtları ne zaman ? Aradım taradım ama doğru bir bilgiye ulaşamadım?

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
Bende ulaşamadım bilen birisi varsa haber versin
Ben halk eğitim merkezini aradım bilgisayardan takip edin diyor ama kesin bir bilgiye ulaşamadım

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
ben halk eğitim merkezine gittim 1 ağustosta gelin kayıtlar o zaman dediler.ben meslek lisesi mezunuyum imam hatip okumak istiyorum.2,5 senede bitiyormuş hızlandırılmış bi sınıf açılıyormuş yeterli sayı olursa inş olur yoksa 4 yıl dedi müdür.bilgisi olan varsa yardım lütfen.

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
Arkadaşlar hızlandılılmış İmam hatip başvurusu için Üsküdar İmam hatip lisesi Çengelköyden başvuralım 8 kişi olunduğunda kabul ediliyormuş diyorlar ulaşım sorunu olmayanlar buradan başvuralım 2.5 senede bitirelim selamlar

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
yaaa arkadaşlar lütfen kesin bişey söyleyin ne zaman başlıyo kayıtlar

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
O kadar halk eğitim merkezleri var
biri bile yediği ekmeye saygı duyup
bi acıklama gereği duymuyor
böyle mi adalet bu kayıtlar ne zaman
millet uzaya gidiyor biz hala neyle uğraşıyoruz

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
ya lütfen dogruyu söyleyin kayıylar nezanm oıona göre hazrlanalım

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
bende yazılacağım araştırdık 30 ağustos 14 eylül tarihleri arası kayıt yapılıyormuş

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
Açık Öğretim Lisesine ilk defa kayıt yaptırma işlemine YENİ KAYIT denir.

Açıköğretim Lisesi 2012-2013 eğitim-öğretim yılı için yeni kayıt yaptıracak öğrenciler için kayıt tarihleri 31 Ağustos – 21 Eylül 2012 arasındadır.

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
kayıtlar bu ayın 17sinde başladı ve bitmek üzere

K

Kayıtsızhatice

Ziyaretçi
inanın icimdeki okuma sevgiside bitti tarih 24.09.2012 hala kayıt olamadım allah yardımcımız olsun

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
arkadaslar kayıtları kacırdım sanırım ikinci kayıt varmı yoksa seneyimi bekleyecem bilgisi olan varsa lütfen yardım edermsnız

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
arkadaşlar ben eylül diye biliyorum ama kaç eylül bilmiyorum imam hatip lisesini aradım srdum ben eylül olduğu kesin..iyi günler

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
herkese selamün aleyküm arkadaşlar ya bu kayıt ne zaman bilen biri sölesin artık çok uzadı ama bu iş ya bide bizim memleket gibisi yok diyoz doğru yok böle sorumsuz memleket kimse kesin bi tarih sölemio