Hacker Olmak İsteyenler Gelsin :)

*Mujaahed*

KF Ailesinden
Özel Üye
Selamunaleyküm arkadaşlar,
Küçüklüğümüzden beri bazen filmlerde bazen de internette karşışlaştığımız hacking olayları birçoğunuza cazip gelmiştir ve belkide çoğunuz onlar gibi olmak istemişsinizdir. İşte bu isteğiniz ızdırar lisaniyle dua hükmüne geçmiş ve kabul olmuş olmalı ki, hacker olmak isteyenler için bir site açmışlar.

Yalnız bu site eğlence amaçlı açılmış ve rastgele bastığınız tuşlarla aynen hackerlarda olduğu gibi ekranda birçok kod akmakta ve capslock ile kaybedip alt ile işlemi tamamlayabileceğiniz bir hacking kurgusu. :)

Lafı daha fazla uzatmadan hacker olmak isteyenler buraya tıklasın

//Not: Size gerçek hackerlığı da öğrenir ve öğretirdik lakin, kul hakkı mevzuları derin olduğu için girmedik o konulara.

Moderatörün son düzenlenenleri:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Ben güvenemem hiç kusura bakma.Hackersa adam eğlence der ulaşır tüm bilgilerimize\:)
Ayrıca hackersanız bisürü sakıncalı site var kapatıverinde çocuklar girmesin olmuyor mu?\:(
konuda söylemişya eğlence amaçlı açılmı, hackerlıkla alakası yok, ben araştırdım ve inceledim, sitede bir tehlike bulunmuyor.

hayır sayfa hata veriyor error tıklanacak birşey yok ki

sizin modem veya firewall engelliyordur, link açılıyor, aşağıdaki resimdeki gibi:

post-32933-accessgrantedpng-Dr8f.png