Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Güzeli Seven Rabbim

Konusu 'DUALAR ve AMİNLER' forumundadır ve Zeynebül-Kübra tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1. Zeynebül-Kübra

Zeynebül-Kübra KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    717
    Güzeli seven Rabbim, benim içimi nurlarınla güzelleştir… İçimin güzelliğiyle davranışlarım nurlansın!…

Gözlerimin bakışında Sen olmalı, kirpiğimin ucundaki damlada Sen parlamalısın!… Senin yolunda çalışırken yorulduğum için dinlenmeliyim… rahatım da Senin için olmalı yani… Uykumda Seni sayıklamalıyım… Yollarım Sana gelmeli hep! Dönse dolaşsa yine Seni bulmalı adreslerim!... Hayatımdaki her ciddi adımı Senin için atmalı, yine Senin için koşmalıyım, Senin yolunda…

Affetmeyi seven Rabbim, affedilmenin huzurunu yaşattır bana… Günahkar kulunun tek tesellisi; Senin huzurunda af dilerken, süzülen gözyaşlarıdır… Bunca günahıma rağmen, beni bir nebze rahatlatan; tövbe etmeyi nasip eden Rabbimin, kullarını affetmeyi sevmesidir…

Senden koparma beni! Sensiz bırakma kalbimi… Senden uzak kalınca; öyle aciz, öyle çaresizim ki… Seninleyken huzurum dorukta; sanki her şey, her güzel şey benim, tüm mutluluklar benimle… Dünyanın tüm çiçeklerini koklasam, Sana dua ederkenki huzuru yine bulamam…

En güzel sözleri kullansam Senin için, hep Seni söylesem konuştuğumda; Seni anlatmaya yine doyamam!... Dostlarını sevsem; kalplerinde Sen yaşıyorsun diye… Tüm yarattıklarına ibretle baksam; Seni hatırlatıyor diye… İçimdeki sevgiye dair ne varsa yapsam; Seni sevmeye yine doyamam!...

Kulunu affeder misin Rabbim; beni Sana adasam?!...
    Güzeli seven güzel! Sana feda edeceğim güzellikler ver!...

Sponsorlu bağlantılar
  2. Hicran Yürekli Ammar

Hicran Yürekli Ammar Kıdemli Üye Kademeli

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    7
    Kulunu affeder misin Rabbim; beni Sana adasam?!...
    Güzeli seven güzel! Sana feda edeceğim güzellikler ver!...

3. Mu@YMe

Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    1.017
    amin amin amin ecmain olsun inşeALLAH
    ALLAHU zülcelal razı olsun güzel zeynebim
    o kadar çok ihtiyacımız var ki böyle güzel dualara
    okumamıza vesile olduğun için teşekkürler

4. *TuanA*

*TuanA* Vip Üye Özel Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    1.017
    Amin
    Cümlemize inşALLAH
    Paylaştığın için ALLAH razı olsun emeğine sağlık...

5. AhDe_VeFaLi

AhDe_VeFaLi Guest

Amin Amin Amin

Teşekkürler,Allah zulcelal razı olsun.

6. KF_Admin

KF_Admin Administrator Forum Administrator

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    17
    Hazînelerini kef ve nun'un arasına koyan (herşeyi bir "kün" emri ile yaratan) Allah, her türlü kusurdan münezzehtir. :gül:

Sayfayı Paylaş