Gece görülen bir şey

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Dün gece eşim uyandı bir yere dikkatle baktığını farkettim.. sonra yattığı yerden doğruldu sonra besmele çekti yataktan kalktı gözlerini ovuşturdu defalarca. sonra bana dedi ki senin ayak ucunda biri var elindede süpürge gibi birşey var sana bakıyor dedi. bende okumaya başladım ama çok korktum bakamadım ayak ucuma. gözlerimi kapattım.yaklaşık 1 dakika sonra eşim gitti dedi ışığı açtı . rengi atmıştı resmen bembeyaz kesilmişti bende çok korktum gece boyu okudum yaklaşık 15 gündürde çok huzursuz uyuyordum geceleri uyandığımda çok zaman kendimi oturur vaziyette veya kıble yönünün tersine secdede buluyorum kabuslar görüyorum hatırlamıyorum ve sürekli ellerimin karıncalaştığını hissediyorum sabahlarıda çok halsiz oluyorum. bunun nedeni ne olabilir?

Not: Portal sayfasındaki soru sor bölümünden gelen bir sorudur

Esadullah

Üye
Üye
Esselamu aleyküm

Sevgili kardeşim acizane bir tavsiyede bulunmak isterim ;

Evvela uyumadan evvel abdestli olmaya gayret edin ve uyumadan önce yedi yöne yedişer kez Ayetel Kürsi, Felak ve Nas surelerini okuyup uyuyun Allahın c.c. izni ve keremi ile bu tip kabus v.s ile karşılaşmazsınız...

Velevki Allah muhafaza bir görüntü ile karşılaştınız Bakara - 163 ayetini devamlı olarak ona karşı okuyun Hadisle sabittirki bu ayet karşısında hiç bir varlık duramaz...

vesselam veddua