Forumdan Ayrılıyorum

İlim Talebesi

KF Ailesinden
Özel Üye
Arkadaşlar gerek derslerin yoğunluğundan gerek işlerden dolayı foruma giremeyeceğim.Tamamen ayrılma kararı aldım.Ne varsa kapattım zaten Facebook Twitter ...vs.

Forum Yöneticilerinden de Ricam -Adminlikten- alınmamdır.Herhangi bir darılma yada gücenmeden değil , sakın yanlış anlamayın.

Herkes hakkını helal etsin.Kırdıklarım da olabilir.Benim hakkım varsa ki bence yoktur helal olsun...

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Daha önce de defaatle söylediğim gibi, ayrılıkla ilgili foruma açılan konuları sevmiyorum. Keşke önce yönetime bildirseydin durumunu, neyse biz KF ailesi olarak senden razı idik, Allah işlerinde kolaylık versin inşaAllah, varsa bizden yana hakkımız helaldir, sen de helal et inşaAllah.

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
İşlerin bitince gelirsin niye böyle diyorsun ki?
Helal olsun başarılar sana Allah yolunu açık etsin kardeşim.
Her zaman kapımız açık yani bu konuyu açtım bida geri dönersem olmaz deme sileriz konuyu\:)

asya_kurt

◄ كُن فَيَكُونُ ►
Özel Üye
ben geldim siz gidiyorsunuz ama \:oops:
benimde derslerim sınavlarım vardı kısa bir ara verdim tekrar geldim :)
sizde tekrar dönersiniz inşaAllah
helal olsun sizde helal edin
Allah yardımcınız olsun..
selametle...

Tevhidi yaşam

Tecrübeli
Rabbim seni affetsin, rızasına uygun işlerde bulundursun, ilmini ve amelini artırsın ey kardeşim senden baya faydalanacaktım ama nasip değilmiş veya vakti var imiş...Bende hakkın olduğunu düşünmüyorum ihtimale binaen bekletiyorum seni merak ediyor ve güzel bir mekanda buluşmayı ümit ediyorum. Fiemanillah ya ahi. Cezakallahuhayr.Esselamü aleyküm ve rahmetullahu ve berekatuhu.