Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Forum Hakkında

Konusu 'İSTEK ve ÖNERİ' forumundadır ve alp-eren tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. alp-eren

alp-eren Tecrübeli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SA kardeşlerim. Forum içeriği ile ilgili bi maruzatım var. Ne zaman foruma girsem çıkasım geliyor. Çünkü forumda çok gereksiz başlıklar var. Alt forumların başlıklarını bile okumak 1 saatimi alır:) Demek istediğim forum aşırı kalabalık. Bence forum başlıklarını biraz daraltın. Bu konuda Admin'e de gerekli mesajımı attım. Forumumuzn öncelikle görsel olarak insanlara hitab etmeli. sonra içerik olarak. Selamete...

Sponsorlu bağlantılar
  2. Mu@YMe

Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    1.017

admin kardeşimize özel mesaj ile bildirmişsiniz
    mutlaka cevap verilecektir
    uzman kardeşlerimizinde görebilmeleri açısından konuyu yukarıda tutmak adına
    güncelleme yapıyorum

3. sultan_mehmet

sultan_mehmet © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Yönetici Forum Administrator

Beğenileri:
    2.897
    Ödül Puanları:
    9.598
    isteğiniz değerlendirilip uygun görülmüş ve kuran hadis tarih diğer dillerde islam forumları tek başlık altında toplanmıştır
    ilginiz için teşekkürler

sahasan bunu beğendi.
  4. alp-eren

alp-eren Tecrübeli

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forum daha da güzelleşmiş. Nacizane bi kaç daha önerim olcak. Özel Gün ve Geceler ,Tebrik,Teşekkür --Genel Tartışma , Eleştiri bölümleri de off toğc içinde birleşse, köşeyazıları ve makale birleşse, eğlence mizah geyik içindeki bütün bölümler genel alana sadece tek bölüm olarak taşınsa, daha da güzel olur. Bunlar sadece benim düşüncelerim. Dedğim gibi, forum kalabalık olunca göze hoş gelmiyor pek. Yanlış anlaşılmasın. Kimseye akıl vermiyorum sadece düşüncelerimi söylüyorum..Selametle

5. zeyd

zeyd KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    7
    tüm kardeşler sizin gibi olsa maşaallah
    allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim paylaşımlarınızı bekleyelim inşaALLAH

6. FERASETLİ

FERASETLİ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    1.017
    :865153::865153::865153:

7. sahasan

sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820
    ah nerde o günler!
    Bu konudan hareketle tüm kunfeyekun üyelerine sesleniyorum, gördüğünüz gibi öneride, olumlu-olumsuz eleştiride bulunanı dövmüyoruz, bilakis mutlu oluyoruz, sizinde aklınıza takılan birşey varsa, şu şöyle olsa daha iyi olurdu dediğiniz bir husus varsa çekinmeden bize bildirmeniz önemle rica olunur.

8. gültanem

gültanem Yeni Üye Acemi

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    esselamu aleykum evt alperen kardeşmz dru dıyo konular çok dağınık forma nerden gırıp nerden başlıycamı bılemdm okuyup okumadığım blumler hep bır bırıne karştı bır önerıdede bn bulunmak ıstıyorum aslında çok önerılerım var ama bugun gelıpte hmn ble yorumlar yapmak ıstemıyorum
    frmunuzn en ust blmune tum uyelerınızın tanışma blumnu koysanız cok daha ıy olcak bu frm ıcın emeğı gecen tum canlar emeğınıze sağlık çokk guzl olmuş ama evet dağınık konular (rabımm yar vede yardımcınız olsun.hakkınızı helall edın ınşeallah)

9. sahasan

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820

@alp-eren ve @gültanem uyarılarınız doğrultusunda forum dış görünüşü üzerinde epey bir çalışma yürütüldü, şu anki hali ile ilgili düşünceleriniz nedir?
    Bir fikri, isteği, şikayeti olan varsa açıkça yazarsa faydalı olur inşaAllah.

Son düzenleme: 26 Ocak 2016
  10. İslami-Medya

İslami-Medya KunFeyekuncu Kademeli

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    167
    kardeşlerimiz söylemeden ben söylüm...
    bölümle biraz daha kısaltılırsa güzel olur
    ör: INFORMATION TECHNOLOGY'S gibi.....

11. sahasan

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820
    bütün bölümler mi?

12. İslami-Medya

İslami-Medya KunFeyekuncu Kademeli

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    167
  13. sahasan

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820
    Bu konuyu güncelleyelim, var mı şurası şöyle olsa daha güzel olurdu dediğiniz bir yer?

Daha önce açılmış benzer konular:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş