Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

evlenenler ve evlenmeyi düşünenler!!!

Konusu 'EVLİLİK MÜESSESESİ' forumundadır ve enes61 tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1. enes61

enes61 KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    8.752
    Olay İngiltere'de geçiyor: Yaşlı bir bey, sabah erken evindençıkmış, yolda ilerlerken,bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafifyaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlıkbirimine ulaştırmışlar. Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar,ama'biraz Beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlakolupolmadığını inceleyeceklerini' söylemişler.Yaşlı bey huzursuzlanmış, 'acelesi olduğunu istemediğini'söylemiş. Hemşirelermerakla acelesinin sebebini sormuş. Adamcağız da 'karım huzur evindekalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geçkalmak istemiyorum' demiş.'Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuzherhalde' Demiş hemşire.Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazık ki karım Alzheimer hastası vebenim kim olduğumu bilmiyor' demiş. Hemşireler hayretle 'madem sizin kimolduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltıyapmak için koşuşturuyorsunuz' demişler.Adam buruk bir sesle 'ama ben onun kim olduğunu biliyorum' demiş....
    Vesselam

Sponsorlu bağlantılar
  2. *TuanA*

*TuanA* Vip Üye Özel Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    1.017
    Anlamlı...

3. Kraliçe

Kraliçe KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    275
    Ödül Puanları:
    8.742
    Çok çok anlamlı rabbim razı olsun abi sağolasın
    Keşke bu kadar sadık, düşünceli olabilsek
    Rabbim böyle insanlarla karşılaştırsın inşAllah:gula:

4. Vuslat 71

Vuslat 71 Çalışkan Üye Kademeli

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    7
    vay be çok güzelmiş emeğine ssağlık

5. MEVLAM hepimize böyle sevgi nasip eylesin... gercekten biz kullar tam anlamıyla eşlerimizin kim oldugunu bizim için ne kadar önem tasıdıklarının farkına varmıs olsak her çiftmutlu mesud ve ALLAHIN rızasını almıs olacaktır... UNUTMAYALIM EŞ ALLAHTAN EŞİNE EMANETTİR EMANETE İHANET YOK İNŞALLAH... GEBZELİ SİNAN BİRİCİK EŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAH HEPİMİZN YARDIMCISI OLSUN....

6. MEVLAM hepimize böyle sevgi nasip eylesin... gercekten biz kullar tam anlamıyla eşlerimizin kim oldugunu bizim için ne kadar önem tasıdıklarının farkına varmıs olsak her çiftmutlu mesud ve ALLAHIN rızasını almıs olacaktır... UNUTMAYALIM EŞ ALLAHTAN EŞİNE EMANETTİR EMANETE İHANET YOK İNŞALLAH... GEBZELİ SİNAN BİRİCİK EŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAH HEPİMİZN YARDIMCISI OLSUN....

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş