En Son Hangi Kitabı Okudunuz?

' Yaren

KF Ailesinden
Özel Üye
selamun aleyküm arkadaşlar
.
burada en son hangi kitabı okuduğumuzu ve tavsiye
.
edeceğimiz kitapları paylaşalım İnşAllah

:gül2:​

' Yaren

KF Ailesinden
Özel Üye
Çarşaf-ı Şerif Risalesi=Cüneyt Gezer

"Ey Peygamber !
(Ya Muhammed (s.a.s) )
Zevcelerine,kızlarına ve mü'minlerin kadınlarına söyle,
(başlarını ve yüzlerini kapatacak şekilde)
dış örtülerinden
(Çarşaflarından bir kısmıyla)
Üzerlerini örtsünler ! "

Ahzab 59

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Vealeykümselam
Bu konuya benzer bir konu daha var da onu bulmayalım şimdi , her açtığınız konunun benzerini bulursak olmaz ama dimi :) .

En son okuduğum kitap:

394845

Mucizatı Ahmediye Risalesi
okumanızı şiddetle tavsiye ederim. ;)

' Yaren

KF Ailesinden
Özel Üye
Ozellikle dikkat ederek aciyorum demekki yeterince dikkat etmiyormusum konu tekrari olmasindansa gordugunuz zaman konuy silebilirsiniz ozaman :)

asya_kurt

◄ كُن فَيَكُونُ ►
Özel Üye
Vahşetin Çağrısı

JACK LONDON

Vahşetin Çağrısı - Kitap Özeti

Moderatörün son düzenlenenleri:

AhDe_VeFaLi

KF Ailesinden
Özel Üye
Efsane & Bir Barbaros Romanı - İskender PALA

Aslında isimlerinden ziyade kitap hakkında değerlendirmelerimizi yazsak daha faydalı olabilir bu konu.\:rolleyes:

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
İslami eserler okunması taraftarıyım.Baksanızı dini soru soruluyor cevap veremiyoruz.Cahiliz.
Roman ve edebi eser denilen eserler size bişey kazandırmaz.En fazla okuma alışkanlığı kazandırır buda zaman kaybıdır.
Romanları ve kısaca birçok kitabı okudum.Yazar ve yazılarının genellikle bir değeri yoktur.İbretlik veya ders alınacak bir şeyde yoktur.Genellikle konusu aşk,aldatma,ahlaksızlık illa içine sıkıştırırlar siz farkında olmadan.
Bu yazarlar genellikle betinlemeler ve kelime oyunlarıyla meşur oluyor.Ciddi söylüyorum bukadar islami eserlerinin yanında zerre değeri yoktur .

İslami eserler okurken azımın suyu akıyordu benim.Hala öyle mükemmel yazılar yazmışlar yazıyorlar kalbe kadar gidiyor.
Özellikle cennet,cehennem,ahiret,ölüm,mahşer,hesapgünü,kabir azabı,mahşer azabı...çok etkiliyor insanı.Yazıların tamamında etkileniyorsun.

Oysa romanda olaylar belirli süre sonda gelişiyor oluyor romanın yarısı boştur bir olay dahi olmaz.

Kişileri anlatmak için zaten çok uğraşırlar hepsinide betinleyerek anlatmaya çalışırlarki okuyucu bişey sansın.\:)

İster katılın ister katılmayın görüşlerim bunlardır.
Televizon yerine roman okuyorum bizde dini kitap yok derseniz matematik,biyoloji,astronomi,kimya ...bunlarla uğraş yine roman okuma ahlakın bozulmasın şuanki halini tahmin edemiyorum romanların.\:eek:

İslami eser diyoruzda kuranı ,hadisi inkar eden hoca diye geçinenler var dikkat edin.Ahmed1 konularından 18 hocanın iç yüzüne bakabilirsiniz.

Tavsiye Ettiniz İslami Eserleri Buraya Yazın

Moderatörün son düzenlenenleri: