En GüzeL İmzaya Sahip Üyemizi Seçiyoruz (6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Esselamualeyküm Ey Ehl-i KunFeyekun

Bildiğiniz gibi daha önce en güzel imza yarışmalarını başlatmış , yoğun katılım ile başarıyla sonuçlandırılmıştır.. Bu vesile ile dereceye giren arkadaşlarımızı tekrar tebrik etmek isterim.

Yoğun ilginin tekrar olacağı ümidi ile geleneksel KunFeyekun en Güzel İmzalı Üye Yarışmasının beşincisini başlatmış bulunmaktayız...

En Güzel İmzalı Üyenin Seçileceği Yarışmaya KatıLmak İsteyenLer Bu Konu ALtında Başvuru YapabiLirLer. .

Yarışmamıza Her Rütbeden ve Yetkiden Üyelerimiz KatıLabiLir. .

Yarışma Bitene Kadar KatıLımda BuLunan ÜyeLerimiz İmzaLarını DeğiştirmemeLiLer. .

Konu Altında Konuyu Dağıtacak Şekilde Davranışlarda Bulunmamaya Özen Gösterelim Lütfen...

Yarışma Anket Üsülü Yapılacağı İçin Katılımcılar 10 Üye İle Sınırlıdır. .

Bu konuda katılımlar alındıktan sonra anket konusu açılacak ve anketimiz 1 Hafta Boyunca Açık Kalacaktır. . Sonra Kapanacaktır ve İştirake Göre Yenisi Açılacaktır.. .

~ÖdüLLerimiz~~

1. ye +2 Ünvan
2. ye + 1 Ünvan
3. ye + AR-GE forumunu görme hakkı

/Not= (Bu yetki ve ünvanlar birdahaki yarışmaya kadar geçerlidir ve kunfeyekun yönetimi istediği zaman geri alma hakkını saklı tutar.)

İmza YükLeyemeyen ArkadaşLarımız Bana ve Diğer YöneticiLerimize Özel Mesaj Atarak ya da bu Konu Altında Post Atarak İmzaLarınızı EkLetebiLirler.

Hayırlı Uğurlu Olması Dileklerimizle KUNFEYEKUN.ORG Yönetimi Adına Sultan Mehmet

Ya Bismillah...

Son düzenleme:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Selamun aleykum mehmet hocam.
Daha önce yapılan yarışma zaten 5. idi. Bu 6 olmalı. Bu konuya bakın: https://www.kunfeyekun.org/duyurular/guzel-imzaya-sahip-uyemizi-seciyoruz-5-a-19084/
Ve benim sormak istediğim bir şey var, ben 1. oldum bu yarışmada 2 ünvandı yine ödül ama AR-GE forumunu hiç göremedim? 1 ve 2.ler sadece ünvan mı? Bileydim 3. olmak için uğraşırdım :gülümse:

vealeykümselam 6. olarak değiştirdim, Sultan_mehmet'i beklersek anketin açılacağı yok,
ben ilgili anket konusunu açtım, ancak anket şuan oylamaya kapalı, ilgili kişilere haber verildi yakında anket oylamaya açılır inşaAllah.
https://www.kunfeyekun.org/anket/guzel-imzali-uye-6-anket-19-11-2011-a-25337/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...