Dirilt Beni Rabbim…

• Konuyu başlatan AhDe_VeFaLi
  • Başlangıç tarihi
A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Dirilt Beni Rabbim[/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif] Tükeniyorum Rabbim!Yanliz kaldigimi düsünüp,varlığının her an,her noktasında tezahur ettigini, beni devamlı koruyup gözettiğini,gönlümden geçenlere dahi cevap verdiğini unuttuğum an!"Rabbim"demeyi unuttugumda tükeniyorum![/FONT]
[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Diriliyorum Rabbim!Sana yaslandığım ,Sana güvendiğim...Seninle başlayıp, Seninle devam ettiğim,tüm işlerimi Sana havale ettigim an! "Ne güzel dostsun" dediğimde diriliyorum.[/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Tükeniyorum Rabbim!Tüm sevdiklerimden;anne babamdan,canandan,ten kafesindeki candan yakın olduğunu bilerek,ellerimi Sana açmayı,Senden çözüm ,Senden çare beklemeyi,hüzünlenip,kederlenip,sızlanarak,sızımı gidereceğini unuttğum an! "Bu dertler neden bana?" dediğimde tükeniyorum.[/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Diriliyorum Rabbim!Havayi soluyup Seninle dolduğum, gözümü açtiğımda Seni bulduğum,en saglıklı irtibatı Seninle kurduğum, tüm dünya bana küsse de Seni umduğumd an! "Kahrın da hoş, lütfun da hoş"dediğimde diriliyorum.[/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Tükeniyorum Rabbim!Dünya meşgalesine dalıp bir cenneti, bir azabı, bir de ölümü unuttuğum an!"Beni affet" demeyi unuttuğumda tükeniyorum.[/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Diriliyorum Rabbim!Yandığımda Seninle söndüğüm,Seni anıp ruhumu güldürdüğüm,O sırlı gücünden kuvvet aldığım,Seninle yürüdüğüm,Seninle bulustuğum,seninle konuştuğum an!"Yarab, bırakma ellerimi" dediğimde diriliyorum.[/FONT]
[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Engelle tukenisimi.Dirilt beni Rabbim![/FONT]