Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıda Kaç Ülke Gizli?

Konusu 'BİLMECELER' forumundadır ve __DURU__ tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. __DURU__

__DURU__ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    7
    "yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış.Gelirken yanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanal manyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu."

bir örnek ben vereyim
    pis ve çapaçul=isveç ......

Sponsorlu bağlantılar
  2. AhDe_VeFaLi

AhDe_VeFaLi Guest

nepal,peru,kenya,isveç,fransa,fas,çin,romanya,küba,şili,iran,ırak,almanya,birmanya,panama,benin,gana,gine,çad,sudan.
    :anlastık::anlastık::anlastık::anlastık:

3. __DURU__

__DURU__ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    7
    :alkıs:tebrik ederim:spr::spr:

4. enes61

enes61 KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    173
    Ödül Puanları:
    8.752
    hey maşallah dunyanın yarısı kelimelerde gizliymiş be

5. sahasan

sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

Beğenileri:
    4.065
    Ödül Puanları:
    9.820
    :kafam:
    Yine paltosuz gelmiş, bir de peruk takmış. Gelirkenyanında bilgisayarını da getirmiş. Pis ve çapaçul bir durumda. Safran sarısı bir yüzü var. Kafasının içinde kim bilir ne tilkiler dolaşıyor. Vaktinde üç roman yazan adam bu mu? Zaman dünkü başarılı adamdan geriye kişiliksiz bir virane bırakmış. Şimdi bir sanalmanyak, tam bir manyak. Saçma sapan amaçlar peşinde koşuyor. Ben insanları severim ama insanlar ayağını yorgana göre uzatmalı. Davul bile dengi dengine çalar. Kim bilir kaç adam böyle sudan sebeplerle ziyan oldu.

:anlastık::birinci:

Daha önce açılmış benzer konular:
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş