Bu bir psikolojik test.

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
Bu bir psikolojik test.

Öykünün kahramanı bir genç kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla karsılaşıyor. Bu genç adam kızın rüyalarının adamı ve kız görür görmez adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Genç kız kız kardeşini öldürüyor. Polis neden öldürdüğünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor?

Kızın kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Öncelikle annesinin cenazesinde rüyalarının adamıyla tanışabilen bir genç kızın herhangi birini sebepsiz yere öldürebileceğini de düşünmek gerek bence :konudışı:
ancak soru hakkında fikir beyan etmek babından; kızın kız kardeşini öldürme sebebi: tanıştığı kişinin kardeşi veya kardeşinin kocası olabilme ihtimali var gibi.::?

yEmRe

Kıdemli Üye
Kademeli
bence kız gerçek olmayan bir kişiyi görüyo, text de rüyalarında görüyormuş ve aşık oluyormuş deniliyor ki tamamen şizofreni bir vaka... ve yazı da o adamla bir daha göüşüp görüşmediğini söylemiyor ki ben görüşmüyor olarak düşündüm bu da benim bu uydurma senaryomu destekliyor...muhtemelen annesini öldürdüğünde yanında olacağına inanmış ve öldürünce de öyle görmüş... kız bir daha o adamı görebilmek için yine bir cenaze töreni olması gerektiğini düşününce kız kardeşini öldürmüş...
valla çok sağolun psikolojimi alt üst ettiniz bu ne ya :)

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
bence kız gerçek olmayan bir kişiyi görüyo, text de rüyalarında görüyormuş ve aşık oluyormuş deniliyor ki tamamen şizofreni bir vaka... ve yazı da o adamla bir daha göüşüp görüşmediğini söylemiyor ki ben görüşmüyor olarak düşündüm bu da benim bu uydurma senaryomu destekliyor...muhtemelen annesini öldürdüğünde yanında olacağına inanmış ve öldürünce de öyle görmüş... kız bir daha o adamı görebilmek için yine bir cenaze töreni olması gerektiğini düşününce kız kardeşini öldürmüş...

eğer öyleyse benim de psikolojim bozulur şimdiden söyleyim :bayıl::)):

mekke-medine

KF Ailesinden
Özel Üye
bu da farklı bir yaklaşım tabii olabilir, sonrada sülalesinden biri gelip kızı öldürür, sevdiği adamda bundan böyle mezarına gelir artık :)
senaryo yazmakta üstümüze yok..canım türkiyem :)

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici

cevap : cenazeye gelen adamı tekrar görmek için kız kardesını öldürmüş :D

bildiniz ..:alkş: