Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Biz O Kadar Fakirdik Kii...

Konusu 'ESPRİLİ KOMİK SÖZLER' forumundadır ve Kraliçe tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. Kraliçe

Kraliçe KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    275
    Ödül Puanları:
    8.742
    —Biz o kadar fakirdik ki; mahallemizde gökkuşağı bile siyah beyaz çıkardı
    —biz o kadar fakirdik ki; masraf olmasın diye ben 7 yaşına kadar doğmadım. Ağabeyimi de gazete verdi.
    —biz o kadar fakirdik ki; misafirliğe giderken bineceğimiz dolmuşun arkasından koşmak suretiyle takip ederdik
    —biz o kadar fakirdik ki; eve gelen misafirleri yerdik
    —biz o kadar fakirdik ki; peynirimiz yoktu her sabah tenekenin içine girer peynir taklidi yapardık
    —biz o kadar fakirdik ki; biber çekirdeklerinden çorba yapardık
    —biz o kadar fakirdik ki; ne sen sor ne ben söyleyeyim kuracak cümlemiz bile yoktu yani.
    —biz o kadar fakirdik ki; kasabı manavı geçtik köpeğe kemik borcumuz vardı
    —biz o kadar fakirdik ki; dilencilerin paralarını çalar counter oynamaya giderdik
    —biz o kadar fakirdik ki; Hint fakirleri dayanamayıp misyonlarını bize devrettiler.
    —biz o kadar fakirdik ki; eskimesin diye aynaya bakmazdık
    —biz o kadar fakirdik ki; Fakir BAYKURT bizim idolümüzdü duvara posterini asardık duvarda desteksizdi çiviyi çakınca yıkılmıştı zaten
    —biz o kadar fakirdik ki; siyah beyaz televizyonumuz bile yoktu bizim televizyon sadece siyahtı bizim kadar fakir olan komşumuzun beyaz televizyonuyla yan yana koyar öyle seyrederdik ya.
    —biz o kadar fakirdik ki; küçük kardeşimi acıkınca yemiştik ağabeyimde akşam gelip hani bana hani bana demişti. Rahmetli….
    —biz o kadar fakirdik ki; meteliğe atacak kurşunumuz bile yoktu bizde taş atardık
    —biz o kadar fakirdik ki; babamdan tokat yerdik başka şey yoktu bir tokadı 4 kişi paylaştığımız günler oldu
    —biz o kadar fakirdik ki; sinekler bize değil biz sineklere konuyorduk.

—biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı..
    :hihi::hihi::hihi:

KaraHilal bunu beğendi.
    Sponsorlu bağlantılar
  2. FERASETLİ

FERASETLİ KF Ailesinden Özel Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    1.017
    biz o kadar fakirdik ki; kelimelerimizi tartarak konuşurduk günlük kotayı aşınca babamız falakaya yatırırdı..

:tşk::gül2::gül2::gül2:

Sayfayı Paylaş