Benden kurtulmak istiyorum...

GECE

Tecrübeli
b124dd6cae85c6d35156645lp0.jpg

BENDEN KURTULMAK ISTIYORUM

Evet gözyaşım seninle yine başbaşayız!!!
Her zamankinden biraz daha farklı bir ben var karşında.Ayağıma batan cam kırıkları seni daha çok acıttı biliyorum.Ama ya diğerleri bir de onların acısı eklenince seni düşünemiyorum.Hüzünlüsün biliyorum halime bakıp üzülüyorsun.Ama derim ki sana üzülme,müstehaptır, ben gibisine…Başım da ağrıyor ama,ona alıştın artık farkındayım.
Dedim ki;“bu gece beni bir dinleyeyim,nedir bu hal,nereye gidiyor?”bir sorayım.
Acizane bir çığlık koptu içimde.Çekip gitmek istedi,..Herkesi her şeyi geride bırakıp,..Ah şu ben var ya,nedir bu ben ki? Tanıyamadığım bu benden kurtulmak istiyorum.Ağla gözyaşım, sadece gözlerim değil ,gözyaşım ve yüreğim sen de ağla…
Ağla ki arınsın benliğim.
Her sözümün başına bir beni eklemekten,insanlar iyi desin diye iş görmekten,Allah şah damarımdan daha yakın olduğunu bildirdiği halde o yüce hitabı unutup,insanlar beni görüyor uyarısıyla kendime çeki düzen vermekten,zikirden gafil kalıp nefsimin arzusunu yerine getirmekten,kendini bilmezler karşısında meleklerin beni savunduğunu unutarak,beni savunmaya geçmekten,sıkıldım çok usandım…
Ah benliğim, bak ne hallerdeyim.Yaralı cılız bir bedenim artık,yerlerdeyim,övünülecek,savunulacak bir halimde yok…Gözyaşımda akmıyor artık,onu da küstürdün.Yerli yersiz ağlıyışlarınla kuruttun onda da mecal kalmadı…
Beni al ve git hadi,bensiz biri olarak kalmak istiyorum.Yolun açık olsun öyle açık olsun öyle uzaklaş ki bir daha gelemiyesin…Yolun ırak ola…Yaradan’a teslim ol benden uzak…

SELSEBIL

__DURU__

KF Ailesinden
Özel Üye

Gece kardeşim emeğinize sağlık olsun inşAllah..insan nereye giderse gitsin bir tek kendinden kaçamazmış!!..hoş bir paylaşım sağolun.