Bekleyiş

GECE

Tecrübeli

BEKLEYİŞ

Batmaya yüz tutmuş bir güneşin sıcaklığı var avuçlarımda.Ben ki her yağmur yağışını hasretle beklerim.Gözlerim dolu bakarken penceremden,yağmurla birlikte seni de beklerim.Bir ümit belki gelirsin diye bu bekleyişlerim,gelmesen de gönlüme sevgilisin ya;bunu bilir, derinden bir iç çekişle, avunur gönlüm!Kimselere göstermem hüznümü,öyle ağlar ki gönlüm yokluğunda.Gelsen,bir bakışın,bir sözün yetecek belki.Ama sen şimdi kim bilir hangi tutsaklardasın.Hayal misin gerçek misin onu da bilmiyorum.Dokunsam kaybolacaksın diye dokunmaya korkuyorum,bir rüyaysan eğer,hiç uyanmak istemiyorum.Belki hayatım boyunca bir masal kahramanı olarak kalacaksın.Göremediğim,dokunamadığım ama hep hissettiğim hep duyduğum…Sen senin yokluğunu hiç yaşamadın ki nasıl anlatılır bilmiyorum.Beklemek dönüşünü her gittiğinde,Bilmeyi arzu etmek ama bir o kadar bilinmezlikler içinde gizlenmiş seni çözmek arzusu…
Duygularım balçıkla sıvanmışlığın ötesinde bir girdaba dalmak üzereyken,ılık bir bahar yağmuru serinliğinde geldin gönlüme..Paylaşmanın verdiği hazzı yaşıyorum seninle.Gitmeler zor gelir gönlüme n’lur gitme…

SELSEBİL

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Allah razı olsun her bir satırı ayrı güzel yüreğinize sağlık maşaAllah kaleminiz daim olsun.:33439::33439:

GöLGe_M

Tecrübeli
eyvAllah işte bu yazıları okudukça içimde bazı hisler tekrar harekete geçiyor... unutulmuştu yeniden doğdu vesselam...

Gönlüne eyvAllah

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
Bilmeyi arzu etmek ama bir o kadar bilinmezlikler içinde gizlenmiş seni çözmek arzusu…
Duygularım balçıkla sıvanmışlığın ötesinde bir girdaba dalmak üzereyken,ılık bir bahar yağmuru serinliğinde geldin gönlüme..Paylaşmanın verdiği hazzı yaşıyorum seninle.Gitmeler zor gelir gönlüme n’lur gitme
ellerin dert görmesin yazıların baki üyeliğin daim olsun ALLAH razı olsun

GECE

Tecrübeli
Yorumlar için teşekkürler..Yorumlarınızın her bir kelimesi çok değerli sağolun arkadaşlar...

merwe

Tecrübeli
:alkis:ne cook sey anlatıyor degil mi şu yazı...:süper: yürekten dökülmek isteyince düşünceler

satırlara oyle guzel akseddiveriyor kii..:tmm: gercekten tebrik ederiim..

insan yazmak istesin iişte ... boyle degerli yansır düşünceler...

paylaşım için tesekkurler guzel yazılarınızın devamını bekliyoruz...