Allah bana yeter biliyorum ama korkuyorum.

sakayikferase

Yeni Üye
Üye
Ben 28 yaşında bekar bir bayanım.Bir süredir başımda bir sıkıntı var.Kötüye yormak istemiyorum.Dinimin kanına emenlerinde elinede düşmek istemiyorum.

Sıkıntımı yazdıgım zaman hep yönlendirildiğim forumlar büyü sihir ile ilgili forumlar.. Ben üniversite mezunuyum. biliyorum diploma adamı cahillikten kurtarmaz ama azcıkta olsa mürekkep yalamışlığım var. Allahım inşalalh doğruyu ve yanlışı ayırt edebilecek dimağ vermiştir ki doğruyu ve yanlışı ayırt edebiliyorum. Bu siteyi derdime benim istediğim yoldan yol gösterebilecek insanlar vardır umuduyla yazıyorum.... Ben bir süredir rüyalarımda sıkıştırılıyorum. Büyükce kediler tarafında tırnaklanıyorum.. Kimi zaman karşı koyabiliyorum kimi zaman koyamıyorum. Bu sıkıştırılmalar 1 aydır taciz haline geldi... Hep iç sıkıntımın bilinç altına yansıması diye yordum.. Dualar ve zikirlere başladım.Yastığımın altına Mülk suresinin aytelerini yazıp koydum.. Bir süre sonra iş yogunlugundan bıraktım. Bu sıra yine tacizler başladı rüyalarımda Felak ve nas surelerini ezberliyorum ama sıkıntı bastıgında okuyamıyorum.Gece yatarken abdestli ve ayatel kursi ile ile uyuyorum ama gözlerimi kapattığımda halkalar görüyorum. Dün gece sonunda karşı koyabıldım boynumu yalıyordu dilini ısırdım koparttım sonrada kolunu ısırdım .. Buda kötü rüya dedim ama bu sabah birsey daha oldu ayağımın serçe parmakları boyanmış sekılde uyandım. Rüya sandım annemle babam gösterdım onlarda sasırdı.. Babam ısrala ayakkabının boyası dıyor ama bir ayakkabı boyası corabıma gecmeden nasıl serce parmagımı boyayabılır.. Üstelik dün gece yoktu.... Hep şunu diyorum Allah ban yeter... Onun kelamı olan Kuran-ı Kerim yeter..... Belki sadece aklımın ban oynadıgı oyun diyordum hep psikoljık... ama bugun hem benim hemde annemın ve babamın gözlerini gördüğü o boyanmıs parmaklarım..... Korkuyorum.... Sizden fikir almak istiyorum.... Ayetel kursi felak nas surelerini biliyorum.. Eğer bu başıma gelen korktuğum şeyse kurtulmanın başka bir yol var mıdır? Sizden ricam Kuran-ı kerım'den sünnetten başka yol göstermeyınız... Şimdiden tesekkür ederim..

Aşk'ı Menzil

Kıdemli Üye
Kademeli
Kardeşim , Akşama inşallah kitaptan bakıp yazacağım şimdi iş yerindeyim.
Konuyu takip edersen sevinirim.Allah yardımcın olsun inşallah.

sakayikferase

Yeni Üye
Üye
cevabınız için teşekkür ederim.Sanırım kokrtuğum şey beni rahatsız eden şey..Cevabınız bekleyeceğim Allah razı olsun

Bitter

KF Ailesinden
Özel Üye
Kardeşim naçizene fikrim manevi hayatınızı zenginleştirmenizdir.Haramlardan kaçmaya çalışınız. Namazlarınızı devam ettiriniz, Kur'an okuyunuz ve bol bol dua ediniz... Rabbim yar ve yardımcınız olsun.

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator

Aşk'ı Menzil

Kıdemli Üye
Kademeli
Uykuda korkunca
İmam Malik’ten rivayet edildiğine göre, Hâlid İbnu Velid (r.a), Hz. Peygambere: “Ben uykuda iken korkutuluyorum. (Ne yapmamı tavsiye buyurursunuz?)” diye sordu. Hz. Peygamber (s.a.v) ona şu duayı okuması tavsiyesinde bulundu:
“Allah'ın eksiksiz, tam olan kelimeleri ile Onun gazabından, ikabından, kullarının şerrinden, şeytanların vesveselerinden ve beraberliklerinden Allah'a sığınırım! de!” (Muvatta, Şiir, 9, (2, 950).)

“Rabbî enniy messeniyeş şeytânu binusbin ve azâba; Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun, Ve hifzan min külli şeytânin marid,”

“Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor, Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım; ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından,”

ŞEYTANLARA yâni CİNLERE KARŞI OKUNACAK EN TESİRLİ DUALAR,

CİNLERİN her türlü zarar veren tesirlerine karşı Kur’ân-ı Kerîm’de bulunan bir iki dua âyeti, beraberce okunduğu zaman son derece tesirli olmaktadır,

‘’Sad’’ Sûresinin 41, âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhisselâm okumuştur, "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98, âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hak tarafından Rasûlullah sallâlahu aleyhiveselleme öğretilmiştir,

CİNLER tarafından kandırılmış bulunan herkes bu duaya devam hâlinde çok büyük faydalar görür,

MEDYUMLAR, RUHLARLA, UZAYLILARLA GÖRÜŞTÜKLERİNİ SANANLAR; KENDİNİ EVLİYA, ŞEYH veya MEHDÎ zannedenler bu dualara şayet bir süre devam ederlerse, o zannı oluşturan tüm veriler kesiliverir,

Bu duanın tesirli olabilmesi için bir kaç yol vardır,

1, Kişinin kendisinin, üzerindeki etki kesilene kadar hergün sabah ve akşam 200 veya 300 kere bu duayı okuması ve ayrıca her okuyuşta bir sürahi su içine nefesini de üfliyerek ve daha sonra da o suyu içerek bünyesini güçlendirmesi,

2, Güvenilen sâlih birkaç kişinin biraraya gelerek o kişinin üzerine üçyüzer kere okumaları ve bu arada ortada geniş ağızlı bir kap içinde su bulundurmaları ve daha sonra o kişiye peyder pey bu suyu içirmeleri, Mümkünse o kişinin kendisinin de bu dualara devamı,

3, Ayrıca bu kişinin hergün 41 defa "kul euzü birabbil felâk" ve "kul euzü birabbin nâs" sûrelerini sabah akşam okumaları,

Şayet bunların hepsi bir arada yapılırsa daha kolay neticeye ulaşılır,

sakayikferase

Yeni Üye
Üye
Öncelikle çok teşekkür ederim. Yorumların hepsini dikkatlice okudum.Doğrusu manevi dünyamıda zenginleştirmektir haklısınız dikkat edeceğim.Rüyalarımı hep psikolojimden diye yorumluyordum taki ayak serçe parmaklarımın boyanmış olduğunu görünceye kadar ama yinede etkisinde kaldığım rüyalarımda elbet vardır.Sayın Aşk- Menzil inşallh bu günden itibaren eklediğiniz dualara başlayacağım.Ayetel kursi ve felak nas zaten dilimden ve yüreğimden düşürmediğim dular daha sık okumaya özen göstereyim.Yalnız yastığımızn altına koyduğumuz dua ne kadar süre koyacağız sanırım sürekli durmaması gerekn bir dua...Onunda akşamları yatmadan evvel okuduğum dualara ekleyeceğim....Allah razı olsun.