10 gün Geri adım

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Selamunaleyküm. Kaynağı bulunamayan bir hata nedeniyle forumu 10 gün geriye yükledik. Yazıları giden arladaşlar haklarınızı helal edin.

YİĞİDO

Üye
Kademeli

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Vealeykümselam
sultan_mehmet bu yedekleme hususunda qwerty nickli arkadaşın dediği konuyu dikkate alalım inşaAllah, bir de hata kaynağı konusunda bir ara görüşelim.

YİĞİDO

Üye
Kademeli
ben sorunu anladım yaniki forum internetteki alanı doldu bu yüzden bu hatayı verdi.sonra silince düzelti ama ilerde tekrar dolarsa yeniden bu tür bir sorunla karşılaşabiliriz.ama para lazım tabikide sanırsam birde çok alan almak için...maddi imkanlarım olsaydı forum için yardım ederdim.....ama gelirim yok...malesef.......

..yönetim inş. en makul çözümleri uygulamaya koyar...selametle.........

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
ben sorunu anladım yaniki forum internetteki alanı doldu bu yüzden bu hatayı verdi.sonra silince düzelti ama ilerde tekrar dolarsa yeniden bu tür bir sorunla karşılaşabiliriz.ama para lazım tabikide sanırsam birde çok alan almak için...maddi imkanlarım olsaydı forum için yardım ederdim.....ama gelirim yok...malesef.......

..yönetim inş. en makul çözümleri uygulamaya koyar...selametle.........
Alanla alakası yok

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Vealeykümselam
sultan_mehmet bu yedekleme hususunda qwerty nickli arkadaşın dediği konuyu dikkate alalım inşaAllah, bir de hata kaynağı konusunda bir ara görüşelim.

ben o sekilde yedek alıyordum fakat uzun zamandır tembellik ettik almadıydık. Maile geldigini de ilk defa duydum bir arastırıyım. Hatta otomaik alıyormu ona da bakayım.