Duyuru Abuk Subuk Nickler Hk Duyuru

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Abuk Subuk Nickler Hk Duyuru

Esselamualeyküm
KunFeyekun Ailesi üyeleri
Son zamanlarda forumumuzda üye listesinde görmeyi istemediğimiz bazı nicklerle karşılaşıyoruz.
Forumumuzda kullandığınız nickler; internet aleminde, sitemiz penceresinden şahsiteyinizin göstergesi niteliğindedir. Hal bu iken bizi ve forumumuzun dış görünüşünü bozuk bir şekilde dışarıya yansıtabilecek abuk subuk, anlamsız, dalga geçer gibi nickler görmekteyiz. Madem ki üyelerimiz bu hassasiyeti hakkıyla göstermiyorlar, bu günden itibaren yöneticiler tarafından KunFeyekun Forum genelinde görülen saçma sapan, dalga geçer gibi nickler
hakkında uyarılmadan işlem yapılacaktır. Bu nick sahiplerini gerektiğinde IP ban ile cezalandırmak ya da nickini uygun şekilde değiştirmek ya da üyeliğini silmek yöneticilerin insiyatifindedir. Sonradan görmedim, bilmiyorum şeklindeki mazaretler dikkate alınmayactır.
KunFeyekun Ailesi üyelerine önemle duyrulur.

Moderatörün son düzenlenenleri:

HİZMETÇİ

Kıdemli Üye
Kademeli
haklısınız.aynı konuyu ben değinecektim ama vazgeçtim daha forum,da yeniyim diye selenmedim..
hakikaten rezalet.örnek:123654 böyle nickmi olur ya bence hemen vakit geçirilmeden banlanmalı..
ya adam gibi gelsin yada çekip gitsin..

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Üye olma templatesine gerekli uyarı eklenmiştir.

Son düzenleme:

merkur

KF Ailesinden
Özel Üye
benim de dikkatimi çekti
abuk subuk niklerle üye olanlar genellikle müzik indirmek için üye olanlar

iNŞiRaH

Uzman Üye
Kademeli
bu abuk sabuk nıcklerı almadan once yanı kayıt kısmında bı not olsa sacma sapan nıck yazımlarında otomatıkmen banlancaksınız denılse..bıraz dıkkate alınır ..tabı o otomatıklerde bız olcaz..:D..

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
bu abuk sabuk nıcklerı almadan once yanı kayıt kısmında bı not olsa sacma sapan nıck yazımlarında otomatıkmen banlancaksınız denılse..bıraz dıkkate alınır ..tabı o otomatıklerde bız olcaz..:D..

üstte sultan_mehmetin mesajında görüldüğü gibi, yeni üyelik için kayıt sisteminin başına gerekli uyarı mesajı konulduğu halde, gerekli hassasiyeti göstermeyenler uyarılmadan banlanacaktır ki epey kişi de banlanmıştır.

iNŞiRaH

Uzman Üye
Kademeli
üstte sultan_mehmetin mesajında görüldüğü gibi, yeni üyelik için kayıt sisteminin başına gerekli uyarı mesajı konulduğu halde, gerekli hassasiyeti göstermeyenler uyarılmadan banlanacaktır ki epey kişi de banlanmıştır.

ben gorememısdım ama cevapdan sonra gordum :^^

tabı anlayana oda..salak sacma nıck yazmıslar ya:sinir:

iNŞiRaH

Uzman Üye
Kademeli
Sana kısaca yuhh diyorum İnşirah.. :P
Çoban yıldızı falan değil.. :S
Eterna Felicity; Sonsuz mutluluk ya da Ebedi saadet demek.. :)
Kısaca Feliz denmesini tercih etsem de (Feliz= Mutlu).. Arkadaşlar Feli'yi kullanıyorlar ;)

ay benım aklımda hep coban yıldızı var ıdı...degıl mıymıs...ee o nerden cıkdı..nan cwde bıle coban yıldızım dedım sana..:D:D:halay::halay:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Konu Günceldir...
Forum genelinde linkleri misafirlere açtığımız halde, hala belirttiğimiz gibi nickler görmekteyiz, bundan sonra süresiz yasaklamalarla ve üyelik silimleriyle karşılaşabilirsiniz.