Selamun Aleyküm Kunfeyekun Ailesi

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
Selamun aleyküm kunfeyekun ailesi aranızdan ayrılmak zorundayım bu forumda çok güzel anlarım oldu çok mükemmel insanlar tanıdım burası benim için çok özel bir forum:gül2:

Sitenin bekçisiydim:hihi: unvanınıda almışlıgım vardı ama gidiyor bu bekçi:üzgün:

Artık giremeyeceğim hem evdeki net kapanacak hemde rabbim nasip ederse bir izdivaç gerçekleştireceğim dualarınızda bu aciz kardeşinizi de unutmayın

Nette Son 1 Haftam var:üzgün:

:gülüm:Rabbim hepinizin kalbindeki güzellikleri nasip etsin en güzele emanet olun güzel kardeşlerim:gülüm:

Dualarınızı eksik etmeyin inşAllah
Hakkınızı helal edin...
:gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula::gula:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Vealeykümselam

KF'ye ve bize epey hakkınız geçti hakkınızı helal edin ,

Rabbim Ömrünüz boyunca size ve sevdiklerinize daima huzur ve mutluluk versin, yaptığınız işlerde muvaffak eylesin ve hayırlasın fethine vesile kılsın inşaAlah
,

Kunfeyekun ailesi namına dualarımızdasınız siz de dualardan ayırmayın inşaAllah Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
Vealeykümselam

Rabbim Ömrünüz boyunca size ve sevdiklerinize daima huzur ve mutluluk versin, yaptığınız işlerde muvaffak eylesin ve hayırlasın fethine vesile kılsın inşaAlah ,

Amin

Kunfeyekun ailesi namına dualarımızdasınız siz de dualardan ayırmayın inşaAllah Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

KF tarihi boyunca bu kadar gidiş görmedi. ama her gidişin bir dönüşü olmadı. inşaAllah sizin bir dönüşünüz olacak. (denizfeneri,firdevs nur,aynen_merziyyeh,YagmurYurekli,cemre,eslem,ayku,muallim,HaFsA,chechen,Beyza-nur,rumuzmedine,mehmetketenigi,aksagülleri ,GECE,RuGaYYe,katade,GöLGe_M ve daha birçok kişi)
:üzgün:

Bende gitmiştim ama geri döndüm. "Kişi sevdiği ile beraberdir" dediydi sahasan bana =)
Hakkınızı helal edin. Dualarınızda unutmayın inşallah. ilk fırsatta geri gelin unutmayın....

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
Sağolun kardeşlerim benden yana hak varsa helal olsun asıl sizler hakkınızı helal edin bilmediğim yapamadıgım yerlerde hep yetiştiniz yardımcı oldunuz
Hakkınızı helal edin....
Rabbim sizlerden binlerce kez razı olsun
Her zaman kunfeyekun ailesi olarak dualarımda olacaksınız inşAllah:gül2::gül2:

FERASETLİ

KF Ailesinden
Özel Üye
Vealeykümselam

Rabbim Ömrünüz boyunca size ve sevdiklerinize daima huzur ve mutluluk versin, yaptığınız işlerde muvaffak eylesin ve hayırlasın fethine vesile kılsın inşaAlah
,

:d

Mu@YMe

Vip Üye
Özel Üye
aleykum selam
RABBİM hayatta muvaffakıyetler versin kardeşim
islam nuru ile nurlanmış güzel bir ailen olması duası ile
RABBİM yolunuzu açık etsin
selametle git kardeşim
dualardasın dularda unutma inşeALLAH​

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
aleykum selam​

selametle git kardeşim

dualardasın dularda unutma inşeALLAH

Allah razı olsun ablam duaların için çok teşekkür ediyorum içten AMİİİN İNŞALLAH diyorum
Sizlerde dualardasınız İNŞALLAH:gula:

enes61

KF Ailesinden
Özel Üye
aleykum selam​

selametle git kardeşim

dualardasın dularda unutma inşeALLAH
Amin .. çiçeği burnunda güzel kardeşim hakk teala izdivacınızı ebeden mübarek kılsın güle güle git sizsiz pek tadı tuzu kalmaz gibi forumun. hakka ve habibine emanet olasın hayırlı ve bereketli evlatlarınız ve evladiyeleriniz olması temennisiyle fiemanillah....

Kraliçe

KF Ailesinden
Özel Üye
Amin .. çiçeği burnunda güzel kardeşim hakk teala izdivacınızı ebeden mübarek kılsın güle güle git sizsiz pek tadı tuzu kalmaz gibi forumun. hakka ve habibine emanet olasın hayırlı ve bereketli evlatlarınız ve evladiyeleriniz olması temennisiyle fiemanillah....

Allah razı olsun abim çok çok teşekkür ederim güzel duaların için:gula:
Hak teale binlerce kez razı olsun hepinizden inşAllah
Sizlerden ayrılmak benide üzüyor hepinize çok alışmıştım:üzgün:ama kısmet hayırlısı olur inşAllah

Gidiyorum... ama iyiki gelmişim iyiki sizler gibi mukemmel insanları tanımışım ya hiç tanıma şansım olmsaydı sizleri tanıdıgım için çok şanslıyım rabbime şükürler olsun ki yolumu buraya düşürdü sizleri tanıdım...

Kunfeyekun Ailesini Çooook Seviyorum:gula::gula::gula::gula::gula::gula: