Kapalıyım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__DURU__

KF Ailesinden
Özel Üye
Tesettürlü hanımları şekilden,şekile sokarak dar bir cendereye sıkıştırmak isteyenlerin,öğretileriyle oluşan ifadelerden kaçınmamız gerektiği kadar olumsuzluk yüklü tanımlamalardan'da uzak durmalıyız!(türbanda bunlardan biri).....''kapandım''diye başlayan cümleleri her duyduğumda gayrı ihtiyari boğazıma bir şeylerin takıldığını hissederim.kapalıda işte öyle bir niteleme!kapandığını müjdeleyenlere her seferinde Nereye kapandınız,neye kapandınız diyesim gelir!!!.Neye kapalısınız? ilime,bilime,teknolojiyemi?eğitime,gelişime,umuda,geleceğe,sağa ve solamı?hayır tam aksine hiç birine!....demek'ki kapalı değil başörtülüsünüz!!!!

Güleriz ağlanacak halimize sanki!!....

A

AhDe_VeFaLi

Ziyaretçi
Evettttttt çok değişik bir yaklaşım açısı. Hiç düşünmemiştim ama doğru bir düşünce. Tabiiki sadece yanlış bir tabir kimse kapalıyım diyerek eğitime,bilime,teknolojiye kapalı olduğunu ifade etmiyor. Çoğu başörtülü insanda eğitim uğrunda eziyet çekiyor.

Ağlanacak halde olduğumuzu sanmıyorum biz yinede gülelim inşaAllah piyasada yanlış tabirler almış başını gidiyo biz bunlaramı takılcaz.

__DURU__

KF Ailesinden
Özel Üye

İnşaAllah aşacağız hepsini Allah c.c izniyle..bu arada gene bir kaç nesil deviricez o başka..hani tabiri caizse bir söz var''Güzel günler yakınsa çekilen eza kutsaldır''aynen öyle herhalde!!!

T

Takva

Ziyaretçi
Evettttttt çok değişik bir yaklaşım açısı. Hiç düşünmemiştim ama doğru bir düşünce. Tabiiki sadece yanlış bir tabir kimse kapalıyım diyerek eğitime,bilime,teknolojiye kapalı olduğunu ifade etmiyor. Çoğu başörtülü insanda eğitim uğrunda eziyet çekiyor.

Ağlanacak halde olduğumuzu sanmıyorum biz yinede gülelim inşaAllah piyasada yanlış tabirler almış başını gidiyo biz bunlaramı takılcaz.

:ççk::ççk::ççk:​