Nette Vaktinizi Nerelerde Harcıyorsunuz?

Nette Vaktinizi Nerelerde Harcıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    12

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Forum.
Bu sitedeki arkadaşlar seviyeli çok şey biliyor.Farklı görüşleri seviyorum.Onlardan yararlanıyorum.Herkezin kendine özgü çalışmaları var bir uğraşı var.
kunfeyekun sitesi benim için bir hayır kapısıdır.Herkez hayrını bırakır bu böyle devam eder.Bir ilim yuvasıdır genellikle eklenen konular hep yararlı konulardır.

Bu siteye giren kişi mutlaka faydalanıcağı birçok konu bulacaktır.Mükemmel bir hizmettir.

Diğer Forumlarda benim için kapıdır.Dini programları ekler çıkarım.

İlim Talebesi

KF Ailesinden
Özel Üye
Forum.
Bu sitedeki arkadaşlar seviyeli çok şey biliyor.Farklı görüşleri seviyorum.Onlardan yararlanıyorum.Herkezin kendine özgü çalışmaları var bir uğraşı var.
kunfeyekun sitesi benim için bir hayır kapısıdır.Herkez hayrını bırakır bu böyle devam eder.Bir ilim yuvasıdır genellikle eklenen konular hep yararlı konulardır.

Bu siteye giren kişi mutlaka faydalanıcağı birçok konu bulacaktır.Mükemmel bir hizmettir.

Diğer Forumlarda benim için kapıdır.Dini programları ekler çıkarım.

Forum üyesi ve aktifliği çoğaldığında daha güzel olur İnşaallah.Benim davet ettiklerimin çoğu gelip üye oldular.

ömr-ü diyar

اَلْمَرْءُ مَعَ مَنْ أَحَبَّ
Yönetici
Foruma bazen bakip cikiyorum onun harici internet kullanmiyorum bi whaatsappda sohbet ediyorum ogrenmek istyorsamda kitaptan acip ogrenirim bide kf den bakiyorum

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
twiter belirli karakterler cümle yazilabiliyor.Anlik haber icin iyi fakat artik coğu yalan haberler yapip ortaligi karistirmaktadir.Çok tecrübeli insanlar dahi o anda yazilan yalan şeylere tepki verebiliyor.Sonra ise elbette pişman oluyorlar.Hastag olayi var artik com sacma seyler yaziliyor.Örneğin kurban bayramında kurban kesmeyi kınamak gibi haliyle herkez tepki veriyor ve en üste cikiyor. Çok kötü bir sistem bence.Artık cogunda anlamsız seyler ustlere cikiyor.

Facebook gene en kullanışlısı bence.Hayra kullanılır inşaAllah.