Cumamız Mubarek olsun

Muhtazaf

Kıdemli Üye
Kademeli
Ya Rab!
Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yadım et, zalimlere fırsat verme.
Ya Rab!
İslam milletini ins ve cin şeytanlarından koru. Bizi içimizdeki işbirlikçilerden koru. Ve senin yolundan sırat-ı müstegıymdan ayırma.
Ya Rab!
İnşaALLAH Cumamız Müminlere ve Müslüman kullarına hayırlı olur.
Amin!

12670574_10207324506143044_7027629048534740328_n.jpg

Muhtazaf

Kıdemli Üye
Kademeli
12744169_10207560289396744_5260725500869012101_n.jpg

Allahım Sen bizim Rabbimizsin; Senden başka ilah yoktur.
Bizi Sen yarattın; biz senin kulların ve gücümüz yettiğince Sana olan ahdimize ve vaadimize bağlı kalacağız inşaALLAH.
İşlediklerimiz (kötülüklerin) şerrinden Sana sığınırız.
Üzerimizdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımızıda ikrar ederiz.
Zira günahları bağışlayan ancak Sensin.
Sen Müminleri koru ve Günahlarımızı affet.
Amin.
Cumamız Ümmete hayırlı olsun.

Muhtazaf

Kıdemli Üye
Kademeli
Ey Rabbimiz!
Bu gün edeceğimiz dualarımızı kabul et ve bizi Makam-ı Mahmud’a komşu olmaya mazhar olanlardan eyle.
Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma.
Ya Rabbim!
Sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri, ne olur boş çevirme.
Ya Rabbim!
Bu mübarek cuma günün yüzü suyu hürmetine biz aciz kulların ne derdi varsa, ne sıkıntısı varsa; dertlilere deva, hastalara şifa, borçlu kullarına edalar nasip et Ya Rabbim. Biz kulların dualarını kabul et.
Ey Rabbim!
İstemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmamanı diliyorum.
Ey Rabbim!
Dünyada ümmete kurulan tuzakları kuranların başına çal. Ümmete birlik ve dirlik ver.
Amin inşaALLAH.
Cumamız ümmetin ve insanlığın zalimlerin elinden kurtuluşu olsun. İnşaALLAH.

12743883_10207417670752101_8420056368677476807_n.jpg

Muhtazaf

Kıdemli Üye
Kademeli
Namazı gönül rahatlığı ve dirliğiyle (gönlünü vererek) kılmayan kimse
hükümdara yüz adet boş sandık hediye veren kimseye benzer.
Bu hareketiyle cezayı hak eder ve devamlı tenkit edilir.
Sen namaza başladığın zaman noksan sıfatlardan münezzeh olan Allah'a aracısız yakarıyorsun.

"Bir lâhza dahi zikirden boş kalanı,
yumurtanın beyazının sarısını kaplaması gibi şeytan kaplar
ve o zaman şeytan ona ne olsa yaptırır..."
İmam-ı Gazali

Ya Melik...
Kimsenin kimseye fayda vermediği gün hüküm senin...
Gökler yarılırken sahibim sensin...
Yıldızlar dağılırken sahibim sensin...
Varlığım bana ait değil… Varım yoğum senin...
Elimde olanlar benim değil… Sahiplendiklerim de senin...
Yokluğa düşürme beni, an senin..
Darlık verme kalbime, mekân senin...

De ki...
Şüphesiz benim namazın, kurbanım, hayatım ve ölümüm yalnız Allah içindir.
En'am,162

Şeyh Ebu'l Hasan Harakanî bir gün müritlerine sordu:
"Kâinatta en iyi şey nedir?"
Dediler ki;
"Ey Şeyh, bunu siz buyurunuz..."
Şeyh de dedi ki:
"Öyle bir gönüldür ki, içinde daima sevgilinin hatırası yaşaya!"

Ya Rab!..
Ne azabına dayanacak halim, ne de rahmetinden mahrum kalmaya mecalim yoktur…
Vefasızlık edip Sen’den uzak kalsamda, halim Sensiz edemeyeceğimi haykırmaktadır.
Vefasızlığım nispetinde değil, ihtiyacım nispetinde Senin lûtfuna talibim.
Amin İnşaALLAH.
Cumamız Ümmete ve insanlığa hayırlı olsun.

12321411_10207516525823416_8139958615329642399_n.jpg

*Mujaahed*

KF Ailesinden
Özel Üye
Hayırlı Cumalar...

"Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin bi adedi ilmike."

Manası: Ey Allahım ! efendimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V.) ve efendimiz Hz.Muhammedin (S.A.V.) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle.

*Mujaahed*

KF Ailesinden
Özel Üye
Cumamız Mübarek Olsun...

Allahümme salli ala Muhammedin ve ala âli Muhammedin hatta yebka minessalati şey'ün, verham Muhammeden ve ala ali Muhammedin hatta la yebka minerrahmeti şey’ün ve barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin hatta la yebka minel bereketi şey’ün ve sellim ala Muhammedin ve ala ali Muhammedin hatta la yebka minesselami şey'ün.

Manası: (Ey Allah'ım, Muhammed Mustafa'ya ve aline öyle rahmet eyle ki rahmetinden onlara kavuşmayan asla bir şey kalmasın. Muhammedi ve alini öyle esirge ki onlara ulaşmayan asla rahmet kalmasın. Muhammed Mustafa'ya ve O'nun aline öyle salat ve selam eyle ki onlara kavuşmayan hiç bir selam kalmış olmasın.)

*Mujaahed*

KF Ailesinden
Özel Üye
Cumamız Mübarek Olsun...

"Allahümme salli ve sellim ala seyyidina Muhammedin adede ma ehate bihi ilmüke ve ma cera bihi kelamüke. "

Manası: Allah'ım, kalemin cari olduğu ve ilmin ihata erdiği kadar Efendimiz Muhammed Mustafa'ya rahmet eyle, salat eyle.