Kısa ve kolay yemek duaları elhamdülillah

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
X

xxxexemplexxx

Ziyaretçi
Sultan mehmet cok teşekkurler senin sayende orenebildim

E

esma korkmaz

Ziyaretçi
هذه الصلاة للأطفال

الحمد لله, الحمد لله
هذه نعمة من الله
النبي صلى الله عليه وسلم نبي
في كل وجبة, نقول بسم الله
زيادة نفتقده
تاسا لا دمي لون ولا تسلط
بقية فصلت
أنا دائما أستمتع ملذات جديدة كنت
الماضي, روح لدينا
حق خلاص
عن المظلومين
واحد من أجل الله
الفاتحة

Moderatörün son düzenlenenleri:
D

Demet Nazar GÜÇLÜ

Ziyaretçi
Bence de gayet güzel bir dua 1.sini köyde 2.ni de muğladaki dedemlerde okuyacağım.\:)

S

sekeris1231345

Ziyaretçi
Yemek duasını ezberleyip okursam babam telefon alacak Allah razı olsun

T

tygghghm

Ziyaretçi
Bismillahirrahmanirrahim.
Elhamdülillah elhamdülillah,elhamdülillah illezi et amena vesakana ve cealena minel müslimin . ni'meti celilullah berekati halilullah şefaat ya resulallah. nasib-i cennet daim-i devlet erenlerden immet sofralara bereket ölenlere rahmet kalanlara sağlık selamet .allahümme zid vela tenkus bi hurmeti suretil fatiha.
amin

K

Kayıtsız

Ziyaretçi
Çok guzel dualar Allah razı olsun sıze sızın sayenızde dua örenmiş oldum sağolun

Moderatörün son düzenlenenleri:
M

moras

Ziyaretçi
Bismillahirrahmanirrahim.
Elhamdülillah elhamdülillah,elhamdülillah illezi et amena vesakana ve cealena minel müslimin . ni'meti celilullah berekati halilullah şefaat ya resulallah. nasib-i cennet daim-i devlet erenlerden immet sofralara bereket ölenlere rahmet kalanlara sağlık selamet .allahümme zid vela tenkus bi hurmeti suretil fatiha.
tesekur ederimsağolun

H

his

Ziyaretçi
Gerçekten çok güzel olmuş.Elinize yüreğinize sağlık.Sayenizde yemek duası öğrenmiş oldum.Çoooooooook teşekkür ederim.\:)\: DD\:)

B

berfin-234

Ziyaretçi
offfffff hepsi çok uzun ya kısa olsun kurtuliim offf\:(\:(\:(\:(\:(\:(\:(\:(\:(\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:

Ö

öykü kışoğlu

Ziyaretçi
ben çok çok teşekkür ederim işime yaradı sağolun\:oops:\:oops:\:oops: