Yahudi Malları ve Alınmaması Gereken Firma İsimleri

Konusu 'DUYURULAR ©' forumundadır ve Ze'Mahşer tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1. Ze'Mahşer

Ze'Mahşer Guest

Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar,Filistindeki müslüman din kardeşlerimize zulmeden katil İsrail'e bilmeden de destek olmamak,
    Yahudileri Müslüman düşmanlığında güçlendirmemek için;
    en azından elimizden gelebilen birşey olarak onların mallarını kullanmayalım-satın almayalım.
    Hiç olmazsa dualarımızın yanısıra böyle bir eylemimizle Filistinli kardeşlerimize faydamız olsun İnşaallah...

Ariel
    Intel
    IBM
    NOKIA
    DANONE
    CNN
    Phillips Morris
    Parlement
    Marlbora
    Carrefour
    Coca-Cola
    Dr Pepper
    Sprite
    Fanta
    Schweppes
    Fruitopia
    Kia Ora
    Johnson & Johnson
    CNBC
    ICQ (internet chat program)
    Maggi
    Calvin Klein
    Danone yogurt
    The Limited Inc
    SARA LEE
    Leggs - Hosiery
    Sara Lee Bakery
    Kiwi - Shoe care
    Nur die - Hosiery
    Sanex - Body care
    Gossard - Intimate apparel
    Kiwi - Shoe care
    Nokia electronic products
    NESTLE
    Nescafé
    Perrier
    Vittel
    Pure Life
    Carnation
    Libby's
    Milkmaid
    Nesquik
    Buitoni
    Crosse & Blackwell
    Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, After Eight, Lion, Aero, Polo
    Shreddies cereal
    KitKat, Quality Street, Smarties, Baci, After Eight, Baby Ruth, Butterfinger, Lion, Aero, Polo, Frutips
    Felix - cat food
    L'Oréal (important interest)
    L'OREAL
    Giorgio Armani Perfumes
    Redken 5th Avenue NYC
    Lancome Paris
    Vichy
    Cacharel
    La Roche-Posay
    Garnier
    Biotherm
    Helena Rubinstein
    Maybelline
    Ralph Lauren Perfumes
    Carson
    KIMBERLY-CLARK
    KLEENEX facial tissues
    KOTEX products
    HUGGIES disposable baby products
    ANDREX products
    Walt Disney
    Disneyland
    EuroDisney
    Disney Products
    Strauss dairy
    Jacob biscuits
    HP foods
    Evian, Volvic
    Galbani
    Sponsorlu Bağlantılar
  2. *TuanA*

*TuanA* Vip Üye Özel Üye

:865153::865153::865153:
    Çoğunu bilmiyordum
    bildiklerimide kullanmıyorum ALLAH'ın izniyle (nokıa'yıda almış bulundum o hariç :655769: )
    :33439::33439:ALLAH razı olsun :33439::33439: ​
  3. AhDe_VeFaLi

AhDe_VeFaLi Guest

Bende nokıa dışında diğerlerini kullanmıyorum yalnız nokıayıda yeni öğrendim.:9755::9755:
  4. sahasan

sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Yönetici Forum Administrator

5. Mu@YMe

Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

inşeALLAH elimizden geldiğince bunu protesto ediyoruz ...yıllardır
    türkiye kendi üretim yapmadığı sürece,ürettiği mallarda kalite olmadığı sürece
    bireysel olarak ne kadar protesto edersek edelim ...
    bu ürünler ülkemize girdiği sürece alınacaktır,birini almıyorsak diğerini mutlaka alıyoruz
    çünkü mecbur kalıyoruz

yinede ümit vari olmak lazım

paylaşım için teşekkürler
  6. zeyd

zeyd Vip Kullanıcı Özel Üye

:865153::33439::865153:
  7. sultan_mehmet

sultan_mehmet © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Yönetici Forum Administrator

intel neredeyse herkeste var elimizden en basitinden bu siteye ulaşmamızı sağlayan bilgisayarlarda inş. elimizden geldiğince almamaya çalışalım
  8. Usaref

Usaref Deneyimli Üye

katılıyorum
  9. sultan_mehmet

Yanına bile yanaşmayalım bu markaların inş.
  10. firdevs nur

firdevs nur Vip Üye Özel Üye

Bu boykot öncelikle hepimizin kendi nefsiyle alakalı olan cihadı yani Peygamber efendimizin buyurduğu gibi "Cihadın büyüğü".Birçok arkadaşımızdan bu ürünleri kullanmamalrını istediğimizde "bir kişinin almamasıyla ne değişir? " cevabı yada başkalarının suçlandığı cevaplar geliyor oysa bütün baharlar tek bir çiçekle başlamazmı?
    Evet belki hapimizin kaçınılmaz kullandığı ürünler var.(intel.windows...)ama inşallah bunları Allah rızası için ve daha iyilerini geliştirebilmek için kullanırız ve Rabbimiz bizi bunlardan dolayı hesaba çekmez..Amin...
    Ama bunların dişinda mitinglere bile Vakko başörtüsü, nike ayakkabısı ,adidas çantası...ile gelen arkaşlarımız var Allah kınamaktan uzak kılsın ki bunların içinde benim arkadşlarımda var.Hepimizin soğukta meydanlara götürebilecek kocaman bir yüreği var ama bilinci yok...

Hepimiz buaralar çok duyarlıyız!
    meydanlara çıkıyoruz( bunu asla küçümsemiyorum meydanlarda çok dolaştığı için suan zatureyle burun buruna kalmış bir kardeşinizim=)), Boykotlara yeniden başlanılıyor, herkes duyarlı biliyorum.Sokakta kime sorsan savaş bitsin diyor sokağa çöp atan atmayan herkes(bu örnek nerden çıktı şimdi diyebilirsiniz :641948: bence küçücük hassasitlerde gizlidir iman başkasını rahatsız ederim düşüncesiyle sokağa çöp atamayan bir insanı savaş yanlısı düşünebilirmiyiz?)
    Ama yarın medya unuttuğunda bizde unuturmuyuz??? yok ne alaka şimdi niye unutalım ? yahudiler hayberi unutmuyorda biz...?
    evet bencede unutmayız sadece tozlu raflarımıza kaldırırız sorulduğunda fikrimiz olur adam sanılırız...
    ırakı,çeçenistanı... adını bile hatırlamadıklarımızı nası kaldırdıysak raflara öyle kaldırırız...

Ama herşeyin dişinda yahudileri nekadar çok büyüttük gözümüzde. neredeyse RAB KILDIK(haşa ALLAH tüm kötü yakıştırmalardan uzak ve paktır.)Tv başında savaş anlarını izliyor, ağlıyor ,napsak diye kara kara düşünüyoruz...

Allahım..Allahım... O belde KUDÜS Kabeden çok mu aşağı ki Onun kurtuluşu için ebabiller çıkmıyor cehennemden yola? Sanmıyorum! orasıki Rasulümüzün imamlık ettiği yerdir diğer tüm nebi ve rasüllere..O beldeki Hz.isa orda yükselmiş Rahmana ve orda davete icabet ettirilmiş Rasul..
    Bu sahnede eksik bişeyler olmalı?
    Abdulmuttalib nerde?O teslimiyet?" işte sen işte O... "derken içindeki tüm putları yıkmış o baba yiğit?

Ve biz Müslüman gençlerın adidas,nike ,puma, converse,vakko...vitrinlerinde salyamız aktığı sürece (çok ama çok özür diliyorum).Ve müslüman annelerimiz, o güzide kadınlar kirlenmenin güzel olduğuna ve lekelerin düşmanının omo, ariel...olduğuna inandıkları sürece..
    ...Ve müslümanlar...CİHATIN FARZ olduğunu unuttuğu sürece...
    Bizim kardeşlerimizin gözlerinden gözyaşı değil Kan akacak...

(Kardeşlerim olurya yazdıklarım belki bazılarımızı incitmiştir hakkınızı helal edin yazdıklarımın hepsi önce kendi nefsime...)
  11. sultan_mehmet

//Güncelleme
  12. sultan_mehmet

Onlara kazandırdığımız paranın bir kuruşunu bile boşa harcamıyorlar !!!!
  13. Mu@YMe

Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

foruma girildiğinde direk olarak boykot edilmesi gereken ürünler çıkarsa ana sayfa veya forum sayfasına eklenirse güzel olur diye düşünüyorum
    ChatBox bölümü iptal edilebilir boykot etmemiz gerekenler daha önemli bence

nacizane bir fikir
    selam ve dua ile
  14. Zeynebül-Kübra

Zeynebül-Kübra Vip Kullanıcı Özel Üye

bunların birçoğunu biliyordum ama hayatımızda bu kadar yer etmişler inanamıyorum ya bu kadar geniş bi alana yayılmışlar.mutlaka almak zorunda kaldığımız ürünler oluyo bazen. ama eliminden geldiği kadar son noktasına kadar almayacağım!!
  15. Ze'Mahşer

Ze'Mahşer Guest

Size katılıyorum chat bölümü kaldırılabilir.Sanalda olsa boykota destek vermek daha yerinde olur.
  16. FERASETLİ

FERASETLİ Vip Kullanıcı Özel Üye

:865153::865153::865153:
  17. sultan_mehmet

18. CEZİM

CEZİM Deneyimli Üye

teşekkürler çoğunu biliyordum
  19. slymndzgn

slymndzgn Deneyimli Üye

:tşk:

Bunları kullanmama imkanı varken kullananlara ne demeli?
    inş. zamanla düzelir...
  20. katade

katade Deneyimli Üye

Sayfayı Paylaş