OLde Allahım OL de..

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
allah1.jpg

İslamı yaşayacak en rahat zaman bu zaman belki ...Ama nefis ve şeytanın cirit attığı bir zaman...Neden bu insanlardaki pervasızlık....Neden bu nefis ve şeytana yeniklik...Kainattaki bütün varlıklardan daha üstün yaratılmış bu insanlardaki eziklik nedir..Sırf geçici heves ve lezzet uğruna neden bu günahlar...Hiçmi düşünmüyoruz bu böyle gitmeyecek ve böyle kalmayacak...Zaman geçecek bir türlü yetmeyen zaman... Tüketip bitirecek bu zaman bizi...Önce derilerimiz buruşacak sonra kemiklerimiz eriyecek birde bakmışızki daha dünyada yapmak istediklerimizi bitirmeden iki büklüm kalacağız ...Halbuki o kadar çok yapacaklarımız varki daha ama gücümüz yetmiyor artık dermanımız yok..Ölüm yaklaştı, yaşlandık ama ölmek te istemiyoruz..Sürünerekte olsa yaşamalıyız bu dünyayı bırakamayızki..Hem ölsek ne yapacağız hazırlık yokki ahirete..Ne yüzle gideceğiz Allah ın huzuruna..O kadar günahın hesabını nasıl vereceğiz hiç değilse dünyanın tadını çıkarmalıyız tatlı sandığımız ama acıdan başka bişey yaşamadığımız yalan dünya..Allah ım bu duruma gelmeden beni sana yönelt temizle beni bu dünyanın kirinden.Şu dünyanın hiç bir kıymeti yok gözümde...Seni istiyorum Allahım ...Senin sevgini istiyorum Allah ım...Temizle kalbimi , temizle gereksiz sevgilerden gereksiz bağımlılıklardan , Seni doldur içine sadece Sen ol...Sen ol dersen olur Allahım ben nefsime yenik düştüm şeytanın tuzaklarına yenildim .Sana layık kul olamadım.Sana kul olmak istiyorum Allah'ım..Senin sevdiğin kullarından olmak istiyorum.

Ol de, Allah'ım Ol de.
günahkar kul