Öğretmenler Günü ile ilgili cep telefonu mesajları

• Konuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
24 kasım öğretmenler günü için hocama mesaj atmak istiyorum cep telefonu kısa mesajlarını paylaşır mısınız?

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator

Öğretmenler günü kutlama mesajları

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenlere o kadar şey borçluyuz ki bunu asla ve asla kimse ödeyememez. Çünkü onlar bizi bu yaşa kadar getirdiler. Bütün öğretmenler öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum öğretmenim.

Tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun bize bu bilgileri veren bizi bu günlere getiren tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun hiç bir zaman unutmayalım ki öğretmenlik en kutsal meslektir

Canım öğretmenim, seni çok seviyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Çocuklarımızn Yetismesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarligi Gösteren Sizlere Cok Borcluyuz. Öğretmenler Gununuz Kutlu Olsun.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.