Namaz Sureleri İndir

Konusu 'NAMAZLA DİRİLİŞ' forumundadır ve sahasan tarafından 26 Şubat 2011 başlatılmıştır.

1. sahasan

sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Yönetici Forum Administrator

Sponsorlu Bağlantılar
    Namaz Sureleri İndir
    Esselamualeyküm, daha önce de bazı konularda tüm sureler verilmişti, ancak bu konuda namazda okunabilecek kısa süreler derlenmiştir, aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Fatiha.MP3

Maun.MP3

Kevser.MP3

Kafirun.MP3

Nasr.MP3

Tebbet.MP3

Ihlas.MP3

Felak.MP3

Fil.MP3

Nas.MP3

Kureys.MP3

Amenerrasulu.mp3

AyetelKursi.mp3

Huvallahullezi.mp3

Eğer tamamını indirecekseniz buradan tümüne ulaşabilirsiniz.
    murat katli bunu beğendi.
  2. Allah razı olsun kardeşim..
  3. AST

AST

Mustapha Kardeşim. Allah razı olsun kardeşim. Sureler ve dualar gayet iyi olmuş. Özellikle tecvit kısımları bi harika. Sanırım Kuran kursları için hazırlanmış. Sesli olması da mahreçler için oldukça iyi bir seçenek. Teşekkürler
  4. sahasan

Ecmain inşaAlah faydalı olduysa ne mutlu bize.
  5. HAKAN YENİ

HAKAN YENİ Guest

allah razı olsun istifade etmemize vesile olanlardan...ölmüşlerine rahmet olsun inşallah
    1 kişi bunu beğeniyor.
  6. sahasan

Amin cümlemizin inşaAllah.
  7. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

Kisa sureler indir
  8. Allah sizden razı olsun rabbim dualarınız kabul eylesin burdan Kuran'ı Kerim'i öğrenen her müslümanın öğrendiğindeki okuduğu kadar sevap defterinize birer nakış gibi işlesin kalpleriniz huzur gönülleriniz bereket dolsun daha içimden neler neler geçiyor size saymak için sarılıp gardaş gibi bağrıma basasım geldi bu sureleri buraya koyan müslümanı sizin gibileri olduğu sürece animallah bize dışardakiler birşey yapamaz Allah yolunuzu açık eylesin amin..
  9. ALLAH RAZI OLSUN SURELERİ ÖĞRENİYORUM YAVAŞ YAVAŞ. felak suresini ezberlediğimden beridir.. karanlıkda uyuyamayan ben şimdi ışık gitsede korkmuyorum.. rabbim bizleri koruyor dualar ile.. sizede önerim karanlıkdan korkuyorsanız çok güzel bir dua FELAK
  10. Ben telefonuma indirmek istiyorum ama indiremiyorum neden
  11. download tusunu bulamadim, nerden indiricem?

Sayfayı Paylaş