Kabe İmamı MAHİR MUAYKİLİ Hatim Seti 2012

Meh0miN

Tecrübeli
Selamun aleykum.

Telif Hakkı yoktur.

-----Kabe İmamı MAHİR MUAYKİLİ Hatim Seti 2012 ( 15 Ocak 2012 )-----

Yeni versiyon çıktı. TIKLAYINIZ: Kabe İmamı Mahir Muaykili Muhteşem Hatim Seti v4 - 2014

***Bu hatim setinin elinizdeki hatim setinden farkı nedir?
Elinizdeki hatim seti Mahir Hocanın çok eski tilavetlerinin olduğu bir settir. Mahir Hocanın eski okuyuşu ile yeni okuyuşu arasında bariz bir fark vardır. Şu var ki yeni okuyuşları daha bir müdhiştir.

*** 8 parttan oluşuyor. Toplam boyut : 2gb

***Nasıl indirebilirim?
Partlardan birine tıkla--Normal İndirme--15 saniye bekle--Üst kutudaki 2 ayrı kelimeyi aralarında boşluk bırakarak altına yaz ve Download to File yazısına tıkla--"Yüklemek için tıklayın" yazısına tıkladıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır İnşaalah...

****ÖNEMLİ NOT!!! ==> Bir partı indirdikten sonra başka bir partı indirmek istediğiniz de hotfile.com sitesi başka bir indirme yapmak için sizden 30 dakika beklemenizi isteyecektir. 30 dakika beklememek için modeminiz kapatıp açın. Modeminizi kapatıp açtıktan sonra 30 dakika beklemeden direk indirebilirsiniz...

***Mahir Hoca muhibblerinin ve mukallidcilerinin mutlaka indirmesi gereken müdhiş bir settir.

****Bu arada bu set hiç bir yerde yok. Türkiye'den sonra Arap ülkelere de neşredeceğiz İNŞALLAH...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Meh0miN

Tecrübeli
Paylaşımın 3 aylık zaman diliminden sonra linkleri kulanılmaz hale gelmiştir.Yeniden upload işlemi önümüzdeki ramazan ayından sonra olacaktır.Bu da önümüzdeki teravih namazında Mahir Hocanın okumuş olduğu en yeni okuyuşlarıyla yepyeni bir hatim setinin Ramazan ayından sonra upload edileceği anlamına geliyor.. Teşekkürler..

Z

Ziyaretci

Ziyaretçi
Açıp Kapatmaya Gerek Yok 1 part yaklaşık 30 dk zaten inerken vakit geçor ayrıca idm den indirmenizi tavsiye ederim

Meh0miN

Tecrübeli
Kabe İmamı Mahir Muaykili - Muhteşem Hatim Seti v2 - Şubat 2013
Hatim Setinin Özellikleri:

1) En güzel okuyuşları: Mahir Hocanın senelerce çeşitli üsluplarda okuduğu en güzel nağmeli tilaveti özenle seçilmiştir.

2) Set günceldir:2012 Teravih Namazlarında okumuş olduğu tilavetlerinden güzel olanları seçilmiş ve sete dahil edilmiştir.

3) Ezberlemek amacıyla son cüz her ayeti 3 defa tekrarlı olmak üzere Hatim Setinden bağımsız ayrı bir dosya vardır.

4) Birbirinden güzel 7 farklı Fatiha okuyuşu mevcuttur.

5) 9 adet Mahir Hoca görüntülü güzel videolar mevcuttur.

6) 28 adet Mahir Hoca fotoğrafları mevcuttur.

7) 9 adet mp3 biçiminde Mahir Hocanın sesinden dua mevcuttur.

8) Tek linkten oluşuyor ve 1.56gb boyutundadır.

9) Ses kalitesi 128Kbps olup mp3 formatındadır.

Arap dünyası dahil bulabileceğiniz en güzel Mahir Hocanın hatim seti şu anlık budur. 2012 Ocak ayında hazırlamış olduğumuz seti paylaşmayı Rabbim nasip etmişti. Şimdi de güncellediğimiz ve diğer setteki ufak kusurları giderip bir kaç değişiklik yaptıktan sonra daha güzel hale getirdiğimiz Muhteşem Hatim Seti v2 - Şubat 2013'ü paylaşıyoruz. Allah'a şükürler olsun ki bu sene de nasip eyledi. Bundan sonra ki her sene yahut 2 senede bir güncelleyip paylaşacağız inşallah.. Vesselam..

Moderatörün son düzenlenenleri: