İmam hatip açıköğretim 2012-2013 kayıtları ne zaman ?

Konusu 'Sizin sorularınız' forumundadır ve Kayıtsız Üye tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. İmam hatip açıköğretim 2012-2013 kayıtları ne zaman ? Aradım taradım ama doğru bir bilgiye ulaşamadım?

2. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

Bende ulaşamadım bilen birisi varsa haber versin
    Ben halk eğitim merkezini aradım bilgisayardan takip edin diyor ama kesin bir bilgiye ulaşamadım

3. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

ben halk eğitim merkezine gittim 1 ağustosta gelin kayıtlar o zaman dediler.ben meslek lisesi mezunuyum imam hatip okumak istiyorum.2,5 senede bitiyormuş hızlandırılmış bi sınıf açılıyormuş yeterli sayı olursa inş olur yoksa 4 yıl dedi müdür.bilgisi olan varsa yardım lütfen.

4. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

Arkadaşlar hızlandılılmış İmam hatip başvurusu için Üsküdar İmam hatip lisesi Çengelköyden başvuralım 8 kişi olunduğunda kabul ediliyormuş diyorlar ulaşım sorunu olmayanlar buradan başvuralım 2.5 senede bitirelim selamlar

5. güle

güle Guest

1 eylülde başlıo kayıtlar

6. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

yaaa arkadaşlar lütfen kesin bişey söyleyin ne zaman başlıyo kayıtlar

7. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

O kadar halk eğitim merkezleri var
    biri bile yediği ekmeye saygı duyup
    bi acıklama gereği duymuyor
    böyle mi adalet bu kayıtlar ne zaman
    millet uzaya gidiyor biz hala neyle uğraşıyoruz

8. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

kesin tarih nezaman

9. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

ya lütfen dogruyu söyleyin kayıylar nezanm oıona göre hazrlanalım

10. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

tarihler 1 ağustostan başlıyor arkadaşlar

11. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

19 eylülde başlıyor 11 ekimde son

12. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

bende yazılacağım araştırdık 30 ağustos 14 eylül tarihleri arası kayıt yapılıyormuş

13. zeynoş

zeynoş Guest

yeter artık kesin bir bilgi verin

14. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

Açık Öğretim Lisesine ilk defa kayıt yaptırma işlemine YENİ KAYIT denir.

Açıköğretim Lisesi 2012-2013 eğitim-öğretim yılı için yeni kayıt yaptıracak öğrenciler için kayıt tarihleri 31 Ağustos – 21 Eylül 2012 arasındadır.

15. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

kayıtlar bu ayın 17sinde başladı ve bitmek üzere

16. inanın icimdeki okuma sevgiside bitti tarih 24.09.2012 hala kayıt olamadım allah yardımcımız olsun

17. Kayıtsız

Kayıtsız Guest

arkadaslar kayıtları kacırdım sanırım ikinci kayıt varmı yoksa seneyimi bekleyecem bilgisi olan varsa lütfen yardım edermsnız

18. arkadaşlar ben eylül diye biliyorum ama kaç eylül bilmiyorum imam hatip lisesini aradım srdum ben eylül olduğu kesin..iyi günler

19. herkese selamün aleyküm arkadaşlar ya bu kayıt ne zaman bilen biri sölesin artık çok uzadı ama bu iş ya bide bizim memleket gibisi yok diyoz doğru yok böle sorumsuz memleket kimse kesin bi tarih sölemio

20. kayıtlar ne zaman başlıyor yardımcı olursanız sevinirim cevap bekliyorum

Sayfayı Paylaş