İddaa Oynamak Caiz mi?

• Konuyu başlatan İddaoynamak
  • Başlangıç tarihi
İ

İddaoynamak

Ziyaretçi
İddaa Oynamak haram mı? İyi günler. Ben 23 yaşındayım ve belli bir işim var. bir kaç yıl önce para kazanmak için iddaa oynamaya başladım ve kaybettikçe kaybettiğimi kazanayım diye çabalarken artık iyice durumum kötüleşti. yani kendimi sıksam 3 yılda kredi borcumu bitirebilirim ancak geceleri rahat uyuyamıyorum borcumdan dolayı. kumar hastalığı değil ama bi an önce oynayıp borcumu bitirip rahat uyumak istiyorum ne zamanda bunu denesem daha çok batıyorum. internetten huzur için dualar buluyorum rızık için dualar buluyorum ama etkisini çok çabuk beklediğim için devamını getiremiyorum. yaptığım hiçbir işten zevk alamıyorum. gözümü dünya malı para pul hırsı bürümedi tek istediğim şu borcumu bitirip tövbe edip bu dertten kurtulmak rahat rahat başımı yastığa koymak istiyorum. bana önerebileceğiniz dualar veya örnek verebileceğiniz hadisler olaylar vs var mıdır ? ne yapmalıyım ? biliyorum bununla ilgili sitenizde çok şey var ama çok bunalmış durumdayım ve bazen hiçbir duamın kabul olmadığını/ olmayacağını düşünüyorum.

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
Merhaba kardeşim açtığınız konunun aşağı tarafına bakarsanız aşağıda adı geçen sorduğunuz soruya benzer konular olduğunu görürsünüz, Allah inşaAllah bu kötü illetten kurtulmanızı sağlasın.

Daha önce açılmış benzer konular:

İddaa Oynamak Günahmıdır ?
İnternetden okey oynamak günahmıdır
Kocam İddaa Oynuyor Ne Yapmalıyım?
Futbol Oynamak ve Maç Seyretmek Caiz mi?
Okey oynamak günah mı diyanet