Sponsorlu bağlantılar
Notu Gizle
SORU'NU SOR cevabını size iletelim. Soru sormak için TIKLAYINIZ.

Ey Resul Benimde Gözümün Yaşını Siler Misin !!!...

1. Kraliçe KF Ailesinden Özel Üye

Sponsorlu bağlantılar
    [​IMG]Benimde gözümün yaşını siler misin? [​IMG]

[​IMG]Ey Resul !!!...[​IMG]

[​IMG]Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.[​IMG]

[​IMG]Ey; Yaradan'ın en guzel eseri! "Sen olmasaydın, sen olmasaydın...alemleri yaratmazdım!." dedigi! Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği![​IMG]

[​IMG]Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. Allah'ın sevgilisi, kainatın gözbebeği!.[​IMG]

[​IMG]Ey; rahmeten li'l-alemin!.[​IMG]

[​IMG]Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat eder misin?[​IMG]

[​IMG]Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül![​IMG]

[​IMG]Ey; gönlünden gül dökülen resul![​IMG]

[​IMG]Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen.. gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen resul.![​IMG]

[​IMG]Benim de gözümün yaşını siler misin?[​IMG]

[​IMG]Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden binlerce kuş uctu, bin'i de öldü desem.. bana cennet kuşlarından bir kuş bahşeder misin?[​IMG]

[​IMG]Ey; Islam'ın peygamberi! Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin.. en guzel çiçeği! Ama mahzun, ama kederli...[​IMG]

[​IMG]Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş... gül yüzlü, güler yüzlü sevgili![​IMG]

[​IMG]Gözlerimi yumsam, ve; hulyana dalsam... o gül kokulu gülüşün ile, benim de gözlerimin içine güler misin?[​IMG]

[​IMG]Bir kerecik olsun seni düşünerek başımı koyduğum olmuşsa yastığıma, tutunduğum olmuşsa sana ve senin sevdana... işte onun, işte onun hatrına![​IMG]

[​IMG]Ey; gözünü sevdiğim, özünü sevdiğim, sözünü sevdiğim![​IMG]

[​IMG]Ey; gönlümün sultanı efendim! Ümidim, muradım, kurtarıcım, mujdecim...[​IMG]

[​IMG]Seninle Kevser havuzunun başında bulusabilecek miyim?. desem...bulundugun yerden, yureğime bir damla su serper misin?[​IMG]

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim... sen koksa nazım, edam... gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan ![​IMG]

[​IMG]Ali'n, Fatıma'n gibi olsam! Seni, onlar gibi seviyor olsam... sen
    de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?[​IMG]

[​IMG]Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden! "Ümmetim, ümmetim!." diyerek, üstümüze titreyen![​IMG]

[​IMG]Ey; en ziyade muhtacımız, en cok isteyenimiz! Bizi, Hak'tan
    dileyenimiz!.[​IMG]

[​IMG]Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin! Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!.[​IMG]

[​IMG]Senden, senin rahmetini dilesem... ey; alemlere rahmet olsun diye gönderilen, banada rahmet eder misin?[​IMG]

[​IMG]Ey; Rahim!. Ve... ey; Kerim!.[​IMG]

[​IMG]Asr-ı saadet'ten değilim!. Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim!.[​IMG]

[​IMG]Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!.[​IMG]

[​IMG]Lakin; ben, senin.. "Kardeşlerim!." dediğindenim!. Ve; sana ve
    sünnetine revan olmak isteyenlerdenim! Ve lakin; daha hala sevgili... [​IMG]

[​IMG]Veysel Karani'nin tırnağının ucu misali bile değilim, desem... bana da hırkandan gonderir misin?[​IMG]

[​IMG]Bi gecede yüreğime, bir nur olup düşer misin?[​IMG]

[​IMG]Sevgili Peygamberim! Rabbim; sana ve, senin al ve ashabına..
    ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin;[​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Sponsorlu bağlantılar
  3. Mu@YMe Vip Üye Özel Üye

amin amin amin ecmain olsun inşeALLAH
    layık ümmetler olabilmek duası ile

EMEĞİNE SAĞLIK ...ALLAHU teala razı olsun

4. AhDe_VeFaLi Guest

Amin,,Amin,,,Amin,,,,
    :tşk:

5. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

resimler gözükmüyor @Kraliçe eğer düzenleme imkanınız varsa bildirin yoksa konu kilitlep taşınacak

6. Münzevi KF Ailesinden Özel Üye

son etkinliği 2 yıl önce :)

7. sahasan © ◄ كُن فَيَكُونُ ► Forum Administrator

yok canım o kadar olmuş mu :)

// edit : Rastgele konularda gördükçe müdahele ediyoruz, konu kiliini açıp konuyu taşıdık.

Son düzenleme: 15 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş