Evde kedi beslemek istiyorum

basaknazik

Üye
Üye
ben eve kedi almayı çok isteyen biriyim ( not: çocuk bölümünde açmamın nedeni 12 yaşında olmam) fakat annem engel. kedinin kılı tüyü onu çok rahatsız eder. kedinin tüyünün sanki boğazına yapıştığını hisseder.
şimdi asıl soru annemi bu sorunundan nasıl vazgeçiririm? evde bir de kuş var :D

basaknazik

Üye
Üye
ya amaaa olmuyo ki böle ben apartmanda yaşıyorum hem ayrıca kediyi eğitirsen koltuğu tırmalamaz ilacını verirsen tüy dökmez \:(\:(\:(\:(

ma'vera

Emektar
Özel Üye
O kadar basit olmuyor ne yazık ki..... Eğitmek,tuvalet terbiyesi ,aşıları,hastalıkları, tüy dökmeleri, beslenmeleri ,seyahatlerde kime bırakılacak.... vs. üzgünüm ama annen haklı....

basaknazik

Üye
Üye
ama... neyse annem gibi bir birey daha... annemin dediğine göre evlen, evini hayvanat bahçesine çevir umrumda olmaz diyor. ben ise üniversitemin başka bir şehre çıkmasını hayal ediyorum 6 yılbekliycem şunun surasında \:(\:(\:(\:( \:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused: \:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\o_O\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:confused:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:mad:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek:\:eek: