Cinlerin insanlara musallat olması

sultan_mehmet

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Yönetici
Forum Administrator
@ayser aydın elmas adlı kullanıcı tarafından iletişim formundan gönderilen bir sorudur:

ALLAH RIZASI İÇİN...8 YASINDAKI BIR COCUGUN HAYATI SOZ KONUSU..ADI EYLEM ANLADIGIM KADARIYLA BASKA ALEMLERDE RUHANI GUCLER TARAFINDAN RAHATSIZ EDILIYO VE ARTIK KONTROL EDILEMEZ BIR HALDE KENDINE ZARAR VERMEYE BASLADI VE NE YAPACAGIMIZI BILMIYORUZ ANNE YUREGI BUNA DAYANMIYOR CARESIZ KALDIK HIC UYUMADAN NOBET BEKLIYORUZ..COK ACIL BIR DURUM LUTFEN BIZE YARDIM EDIN
ALLAH RIZASI İÇİN BIZE BIR YOL GOSTERIN....EN KISA ZAMANDA SIZDEN CEVAP BEKLIYORUZ

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Doktordan çaresini arayıp çare bulamadıysanız.

26/ŞUARÂ-80
80.Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn
80.“Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur. ”

KÖTÜ RUHLARI ETRAFIMIZDAN DEF ETMEK İÇİN H.Z ALLAHA SIĞINMAK İÇİN OKUNULACAK DUA,
Bu duayı evinizin bütün odalarında Hz. Allah'a sığınarak okuyun.
Duaya başlamadan önce bunu okuyun.
Allahım kovulmuş şeytanların şerrinden,İnsan şeytanları ve cin şeytanlarının şerinden,büyücülerin,üfürükçülerin,sihir yapanların şerinden ve yaratıklarının şerrinden sana sığınırız .
Euzübilllahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
Hassentü nefsi bil hüsnüllezi esasühü ve babühüLailahe illallah Muhammedürresulullah vehitanehü Selamınkavlenminrabbirrahim ve dairetühü Lehü minbeyni yedeyhi vemin halfehü yahfezünehü Min emrillah Ahfiznı.
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Allahülailahe illahüvel hayyul kayyum.La t,e huzühü sinetivvelanevm
Lehü mafissemavati vema fil erdı Menzellezi yeşfeu indehu illa bi izni, Yağlemu mabeyne eydihim vema halfehüm Vela yuhitune bişey inminilmihi İllabi maşa e vesia kürsüyyühüssemavati vel erdı Vela yehüdühü hıfzühüma vehüvel Aliyyül Azim.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Huvallahü ehad, Allahüssamed lemyelid velem yulet velem yeküllehü kufüven ehad.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Euzübi Rabbil felakı minşeri ma halakı vemin şerri gasiğın iza vegabı vemin şerrinneffaasati fil u kadi. Vemin şerri hasidin iza hasedi.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Euzübi Rabbinnas melikinnas İlahinnas min şerril vesvasil hannas elleziyü vesvisü fisudurinnas minel cinneti vennas.
Hassentü nefsü bil hayyul kayyum Ellezi La yemutu ebeden defasu annissue Vel eza bil elfi elfi elfi La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil Azim Vesallellehu ala Seyyidina Muhammedin veal aAlihi vesahbihi vesellim.

İlâhi nefes ile okunan su rahmettir
https://www.kunfeyekun.org/kf/ilahi-nefes-ile-okunan-su-rahmettir.38047/

Suya kıbleye dönük bir şekilde oturarak euzü besmele ile 19 Ayetel kürsü okuyunuz.
Sürahiyedeki suyada olur.Her gün yapınız.Her su bittiğindede yeniden okuyabilirsiniz.Besmele ile içiriniz.
Ayrıca çocunuzu yatırınca felak ve nas sürelerini 3'er kere okuyup üflemeniz çok yararlı olur.

Unutmayın ki şifayı veren Allahtır.İnanarak okunduğunda inşaAllah Allahın izniyle şifaya kavuşur.

Bu konularıda okuyunuz.İnanıp okumak çok önemli.

Cin korkusu.
https://www.kunfeyekun.org/kf/cin-korkusu.33134/

İnsan ve cin şeytanlarından korunmak.
https://www.kunfeyekun.org/kf/insan-ve-cin-seytanlarindan-korunmak.33684/

Kötü ruhları def etme duası
https://www.kunfeyekun.org/kf/kotu-ruhlari-def-etme-duasi.33127/

İbretlik bir hatıra.
https://www.kunfeyekun.org/kf/ibretlik-bir-hatira.33613/

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Bir adam süt satıyor.Süte su katarak satıyor.Bir süre sonra oğlu hastalanıyor.Bir türlü iyileşemiyor.
Sonra bir evliyaya gidiyor.Evliya süte su katmamasını ve bu sütten oğluna her sabah içirmesini söylüyor.

Babası su katmaya devam ediyor..Çocuk daha kötü hastalanıyor.

Ellerinde başka çare olmadığından adam evliyanın dediklerini uygulama başlıyor.Bir süre sonra çocuk iyileşiyor.

Helal lokma önemli,faize bulaşmamak ,işinde hile yapmamakda çok önemli.

Maddi çarelere başvurulduğu gibi manevi çarelerede başvuruluyor.Şifa aramak gerekir.

Şifayı verecek Allahtır.

Tüm dertlere deva vericek Allahtır.Allaha yönelmeli,ona yalvarmalı,ondan istemeli ve sabretmeliyiz.

Ayrıca istihare namazı kılarak gönül ediceğiniz dua ilede sıkıntınız gidebilir.
2 rekat istihare namazı kılarak gerekirse 7 gün devam ederek.Samimi şekilde
"Allahım biz elimizden geleni yaptık şifa bulamadık.Şifayı verecek ancak sensin.Ne olur bize şifamızı buldur."diye içinizden geldiği gibi dua ediniz.

ayser aydın elmas

Yeni Üye
Üye
@ayser aydın elmas adlı kullanıcı tarafından iletişim formundan gönderilen bir sorudur:

ALLAH RIZASI İÇİN...8 YASINDAKI BIR COCUGUN HAYATI SOZ KONUSU..ADI EYLEM ANLADIGIM KADARIYLA BASKA ALEMLERDE RUHANI GUCLER TARAFINDAN RAHATSIZ EDILIYO VE ARTIK KONTROL EDILEMEZ BIR HALDE KENDINE ZARAR VERMEYE BASLADI VE NE YAPACAGIMIZI BILMIYORUZ ANNE YUREGI BUNA DAYANMIYOR CARESIZ KALDIK HIC UYUMADAN NOBET BEKLIYORUZ..COK ACIL BIR DURUM LUTFEN BIZE YARDIM EDIN
ALLAH RIZASI İÇİN BIZE BIR YOL GOSTERIN....EN KISA ZAMANDA SIZDEN CEVAP BEKLIYORUZ

ayser aydın elmas

Yeni Üye
Üye
GONTERDIGINIZ ILETILERI INCELEDIM ANCAK BU KONUDA NASIL BIR YOL IZLEYECEGIMIZI ANLAYAMADIM.HANGI DUALARI OKUMAM GEREKTIGINI NASIL BIR TEDAVI YOLU IZLEYECEGIZ BIZE ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLURMUSUNUZ...CUNKU 8 YASINDA VE ANORMAL DAVRANISLARA SAHIP VE KONTROL EDILEMEZ HALDE..DURUM COK ILERLEDI..HERGUN GITGIDE DAHA DA KOTU BIR VAZIYET ALDI..HEMEN MUDAHALE ETMEMIZ MUMKUNMU...NE YAPMAMIZ GEREKIYO..COK ACIL BIR DURUM..DETAYLI CEVAP BEKLIYORUM..UMUDUMUZSUNUZ....

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
GONTERDIGINIZ ILETILERI INCELEDIM ANCAK BU KONUDA NASIL BIR YOL IZLEYECEGIMIZI ANLAYAMADIM.HANGI DUALARI OKUMAM GEREKTIGINI NASIL BIR TEDAVI YOLU IZLEYECEGIZ BIZE ALLAH RIZASI ICIN YARDIMCI OLURMUSUNUZ...CUNKU 8 YASINDA VE ANORMAL DAVRANISLARA SAHIP VE KONTROL EDILEMEZ HALDE..DURUM COK ILERLEDI..HERGUN GITGIDE DAHA DA KOTU BIR VAZIYET ALDI..HEMEN MUDAHALE ETMEMIZ MUMKUNMU...NE YAPMAMIZ GEREKIYO..COK ACIL BIR DURUM..DETAYLI CEVAP BEKLIYORUM..UMUDUMUZSUNUZ....

Doktora gösterip deva arayıpda doktorlar çare olamadıysa.

Manevi tedavi aşağıdakileri uygulayınız.

26/ŞUARÂ-80
80.Ve izâ meridtü fehüve yeşfîn
80.“Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur. ”

1.YAPACANIZ.

Suya kıbleye dönük bir şekilde oturarak euzü besmele ile 19 Ayetel kürsü okuyunuz.
Sürahiyedeki suyada olur.Her gün yapınız.Her su bittiğindede yeniden okuyabilirsiniz.Besmele ile içiriniz.
Ayrıca çocunuzu yatırınca felak ve nas sürelerini 3'er kere okuyup üflemeniz çok yararlı olur.

Unutmayın ki şifayı veren Allahtır.İnanarak okunduğunda inşaAllah Allahın izniyle şifaya kavuşur.

2.YAPACANIZ.

KÖTÜ RUHLARI ETRAFIMIZDAN DEF ETMEK İÇİN H.Z ALLAHA SIĞINMAK İÇİN OKUNULACAK DUA,
Bu duayı evinizin bütün odalarında Hz. Allah'a sığınarak okuyun.
Duaya başlamadan önce bunu okuyun.
Allahım kovulmuş şeytanların şerrinden,İnsan şeytanları ve cin şeytanlarının şerinden,büyücülerin,üfürükçülerin,sihir yapanların şerinden ve yaratıklarının şerrinden sana sığınırız .
Euzübilllahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
Hassentü nefsi bil hüsnüllezi esasühü ve babühüLailahe illallah Muhammedürresulullah vehitanehü Selamınkavlenminrabbirrahim ve dairetühü Lehü minbeyni yedeyhi vemin halfehü yahfezünehü Min emrillah Ahfiznı.
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim. Allahülailahe illahüvel hayyul kayyum.La t,e huzühü sinetivvelanevm
Lehü mafissemavati vema fil erdı Menzellezi yeşfeu indehu illa bi izni, Yağlemu mabeyne eydihim vema halfehüm Vela yuhitune bişey inminilmihi İllabi maşa e vesia kürsüyyühüssemavati vel erdı Vela yehüdühü hıfzühüma vehüvel Aliyyül Azim.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Huvallahü ehad, Allahüssamed lemyelid velem yulet velem yeküllehü kufüven ehad.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Euzübi Rabbil felakı minşeri ma halakı vemin şerri gasiğın iza vegabı vemin şerrinneffaasati fil u kadi. Vemin şerri hasidin iza hasedi.
Bismillahirrahmanirrahim
Kul Euzübi Rabbinnas melikinnas İlahinnas min şerril vesvasil hannas elleziyü vesvisü fisudurinnas minel cinneti vennas.
Hassentü nefsü bil hayyul kayyum Ellezi La yemutu ebeden defasu annissue Vel eza bil elfi elfi elfi La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil Azim Vesallellehu ala Seyyidina Muhammedin veal aAlihi vesahbihi vesellim.

3.YAPACANIZ
2 rekat istihare namazı kılarak gerekirse 7 gün devam ederek.Samimi şekilde
"Allahım biz elimizden geleni yaptık şifa bulamadık.Şifayı verecek ancak sensin.Ne olur bize şifamızı buldur."diye içinizden geldiği gibi dua ediniz.

Uygulayan ve etkisini gören biri olarak size tavsiye ediyorum.Elbette şifa veren Allahtır.Bu dualar çok etkilidir.Allahın izniylede inanarak yaparsanızda etkisini görürsünüz.

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
Sakinliğinizi koruyunuz sabır ediniz.Allaha güvenip Allaha tevekkül ediniz.Dediklerimizi yapınız.Namazdada dua ediniz.

İnşaAllah Allah acil şifalar versin amin.

kurtuluş

KF Ailesinden
Özel Üye
21- Bâb: Acele Etmediği Takdirde Kulun Duasına İcabet Olunur

36-.......Bize Mâlik, İbn Şihâb'dan; o da İbnu Ezher'in himayesinde bulunan Ebû Ubeyd'den; o da Ebû Hureyre(R)'den haber verdi ki, Rasûlullah (S): "Sizden herbirinizin duasına acele etmediği takdirde icabet olunur: İnsan (acele edip): 'Dua ettim de kabul olunmadı' der" buyurmuştur [42].

Kitâbu'd-Daavât'm devamı ondördüncü cilddedir

[42] Hadîsin hedefi: Kul duâ ettiği zaman kabulü gecikirse, acele edip de: "Ben duâ ettim, fakat kabul olunmadı" demesin, duadan kesilmesin, duâ ve niyazına ısrarla devam etsin, ma'nâsınadir. Şu âyet gereğince de dualar geç olsa bile bir gün kabul edilir: "Kullarım sana beni sorunca (haber ver ki) işte ben muhakkak yakınımdır. Bana duâ edince ben o duâ edenin da 'vetine icabet ederim. O hâlde onlar benim da 'vetime (tâatle) icabet ve bana (mân etsinler. Tâ ki doğru yola ulaşmış olalar" (el-Bakara: 186).

Kaynak.Sahih-i Buhari Kitâbu'd-Daavât'(Dualar Kitabı)

Enbiya Süresi
27.İnsan aceleci olarak yaratılmıştır. Size âyetlerimi göstereceğim, bunu benden acele istemeyin.

Bazı kişiler dua ediyorumda kabul olunmadı diyor.Sizde böyle yapmayın.İnanıp uygulayana fayda verir Allahın izniyle.

S

SAİM SERİN

Ziyaretçi
Ablacığım öncelikle panik yapmayın korkmayın.Allah'ın izniyle kurtuluşa ereceksiniz.Mumi'nin suresinin 97-98 ayetlerini okuyun.Her gün 300 defa 500 defa.Suya okuyun çocuğa içirin.79 İnşirah suresisuya okuyun çocuğa içirin.AyetelKürsi,Felak ve Nas surelerini okuyun çocuğa içirin.
Muminin suresi 97-98 Ayeti:Rabbi inni messeniyeş şeytanu binusbin ve azab . rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatiyni ve euzu bike rabbi en yahdurun. ve hıfzan min külli şeytanin marid.
Ayrıca çocuğun yanında bol bol la havle ve kuvvete illa billa hul aliyyul azim çekin...
Bu asıl sizin imtihanınız.Allah darda kalan bütün kullarına yardım eder.

ayser aydın elmas

Yeni Üye
Üye
Ablacığım öncelikle panik yapmayın korkmayın.Allah'ın izniyle kurtuluşa ereceksiniz.Mumi'nin suresinin 97-98 ayetlerini okuyun.Her gün 300 defa 500 defa.Suya okuyun çocuğa içirin.79 İnşirah suresisuya okuyun çocuğa içirin.AyetelKürsi,Felak ve Nas surelerini okuyun çocuğa içirin.
Muminin suresi 97-98 Ayeti:Rabbi inni messeniyeş şeytanu binusbin ve azab . rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatiyni ve euzu bike rabbi en yahdurun. ve hıfzan min külli şeytanin marid.
Ayrıca çocuğun yanında bol bol la havle ve kuvvete illa billa hul aliyyul azim çekin...
Bu asıl sizin imtihanınız.Allah darda kalan bütün kullarına yardım eder.

ayser aydın elmas

Yeni Üye
Üye
Bu asıl sizin imtihanınız.Allah

ayser aydın elmas

Yeni Üye
Üye
Iletini zi aldım ve ilginiz beni çok mutlu etti...şifalı duaları uygulamaya başladık. .Allahın izniyle şifa bulacağınız inanıyorum. ..