Bekarlık Sultanlıktır:)

asya_kurt

◄ كُن فَيَكُونُ ►
Özel Üye
Bekarlık sultanlıktır derler hep. Bu konu hakkında düşünceleriniz var mı? Gerçekten bekarlar sultan mı bekar olmak sultan olmak mıdır? Düşüncelerinizi bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

316w0wm.jpg

Son düzenleme:

out of whack

© ◄ Ayarsız..! ►
Forum Administrator
elbette istisnalar dışında :-)

istisnalar kaideyi bozmaz. :)

bu arada istisna ve kaide sözleri bana arkadaşımın anlattığı bir olayı hatırlattı, konu ile alakasız ancak yazmak istiyorum:
Çok zeki, dinsizlik tahşidatı yapmak isteyen birisi bediüzzaman a sormuş: "Her kaidenin bir istisnası vardır, ve hüve ala külli şeyin kadir (Allah her şeye hakkıyla gücü yetendir.) de bir kaidedir, bu kaidenin istisnası nedir?"
Gelen cevap da son derece zekice olmuş: " Her kaidenin bir istisnası vardır da bir kaidedir, o kaidenin istisnası da ve hüve ala külli şeyin kadir 'dir. "

Son düzenleme:

Münzevi

KF Ailesinden
Özel Üye
istisnalar kaideyi bozmaz. :)

bu arada istisna ve kaide sözleri bana arkadaşımın anlattığı bir olayı hatırlattı, konu ile alakasız ancak yazmak istiyorum:
Çok zeki, dinsizlik tahşidatı yapmak isteyen birisi bediüzzaman a sormuş: "Her kaidenin bir istisnası vardır, ve hüve ala külli şeyin kadir (Allah her şeye hakkıyla gücü yetendir.) de bir kaidedir, bu kaidenin istisnası nedir?"
Gelen cevap da son derece zekice olmuş: " Her kaidenin bir istisnası vardır da bir kaidedir, o kaidenin istisnası da ve hüve ala külli şeyin kadir 'dir. "
:konudışı:

Harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. :)