Forumdan Daha İyi Nasıl Faydalanabilirim?

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Esselamualeyküm kunfeyekun ailesi üyeleri
Genel olarak foruma ilk girenler forumun karışık geldiğini takip edemediklerini söylüyorlar buradan hareketle forumdan en iyi ve aktif şekilde faydalanabilmeniz için bu anlatımı hazırlamış bulunmaktayız.

1) En Son Açılan Konular
Forumun en üstünde sağ tarafda bulunan bu bölümden forumda en son güncellenmiş yaklaşık 20 konuya ulaşabilirsiniz, resimde de görüldüğü gibi konu ismi, konuyu açan kişi ve konunun bulunduğu forum bulunmaktadır.Bu bölüm foruma düzenli olarak yüksek düzeyde aktifliği olanlar için son derece kullanışlıdır.

2) Hızlı Menü > Bugunki Mesajlar
Forumu günde bir kaç kez takip edenler için resimde görünen kırmızı ile çerçeve içine alınmış bölümden Bugunki Mesajlar Butonunu Tıklayarak son 24 saat içerisinde gönderilmiş konu ve mesajlara ulaşılabilir.

3)Yeni Mesajlar
Foruma birgünden fazla süren aralıklarala girenler için son girişinden şimdiye kadar gönderilmiş konu ve mesajlara yine forumun üst kısmında bulunan aşağıda resimde kırmızı ile çerçeve içine alınmış bölümden ulaşabilirler.

Bu anlatım SETR tarafından KunFeyekun Foruma özel olarak yapılmıştır, ihtiyaca göre devamı gelecektir inşaAllah.

Moderatörün son düzenlenenleri:

eternafelicity

KF Ailesinden
Özel Üye
Ben arama yapamıyorum, konuları bulamıyorum :S
İnşallah zamanla öğrencem.. ama sanırım o zamana kadar çöp kutusu dolcak :P

SETR

© ◄ كُن فَيَكُونُ ►
Ben arama yapamıyorum, konuları bulamıyorum :S
İnşallah zamanla öğrencem.. ama sanırım o zamana kadar çöp kutusu dolcak :P

yukarıda forumun üstünde Arama bölümü var, ayrıca yeni konu açarken konu başlığının yanında "Konu Açmadan Daha Önce Açılmış mı Arayınız" butonu ile de arama yapabilrsiniz.
Eğer göremediyseniz arama bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.
Kod:
https://www.kunfeyekun.org/search.php

eternafelicity

KF Ailesinden
Özel Üye
yukarıda forumun üstünde Arama bölümü var, ayrıca yeni konu açarken konu başlığının yanında "Konu Açmadan Daha Önce Açılmış mı Arayınız" butonu ile de arama yapabilrsiniz.
Eğer göremediyseniz arama bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.
Kod:
https://www.kunfeyekun.org/search.php

Ordan denedim ama beceremedim... İnsan teknoloji özürlü olunca :S
İnşallah deneyimli arkadaşlardan öğrencem zamanla .. :)